FESTO - QS - innstikksforskruning - forniklet messing - utvendig gjenge med innvendig sekskant - nominell diameter 2,6 til 8,4 mm - pakningsstørrelse 1/10 - pris per pakning

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • Innstikksforskruningen brukes innen pneumatikk eller hydraulikk for å styre luft, gass eller væsker.
Beskrivelse
  • Disse innstikksforskruningene kan brukes i ulike miljøer.
  • Skrukoblingen er tilgjengelig i forskjellige nominelle diametere og tilkoblingsmuligheter, og kan brukes både til oljet drift og til bruk med trykkluft i henhold til ISO 8573-1:2010 og vann i henhold til produsentens spesifikasjoner.
  • Innstikksforskruningen har en utvendig gjenge med innvendig sekskant.
Teknisk informasjon
  • Materialmerknad - RoHS-kompatibel
  • Materiale hus - forniklet messing
  • Materiale utløserring - POM
  • Materiale slangeforsegling - NBR
  • Materiale slangeklemmesegment - høylegert rustfritt stål
  • Størrelse - standard
  • Nominell diameter - 2,6 til 8,4 mm
  • Tetningstype på innskruingstapp - Tetningsring
  • Monteringsposisjon - valgfri
  • Konstruktiv oppbygging - Push-Pull-prinsipp
  • Driftstrykk komplett temperaturområde - -0,95 til 6 bar
  • Temperaturavhengig driftstrykk - -0,95 til 14° C
  • Maritim klassifisering - se sertifikat
  • Driftsmedium - trykkluft iht. ISO 8573-1:2010 [7:-:-], vann iht. produsent
  • Merknad om drifts- og styringsmedium - oljet drift mulig
  • Korrosjonsbestandighetsklasse KBK - 1 - lav korrosjonsbelastning
  • Omgivelsestemperatur - -10 til 80° C
  • Pneumatisk tilkobling 1 - utvendig gjenge G 1/8 til utvendig gjenge G 1/2
  • Pneumatisk tilkobling 2 - for slange utvendig diameter 4 til 12 mm
  • Nominelt tiltrekkingsmoment - 7,00 til 26,00 Nm
  • Toleranse for nominelt tiltrekkingsmoment - ± 20 %
  • Farge utløserring - blå
  • Produktvekt - 77 til 33 g
  • Pakningsstørrelse - 1/10 stk
  • Pris per pakning
Gjennomføring (11)
avgrensning utvalg
Nominell diameter
Tilkobling D1
Slange utvendig Ø D2
Nominelt tiltrekkingsmoment
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Nominell diameter Tilkobling D1 Slange utvendig Ø D2 Nominelt tiltrekkingsmoment VE Pris eksl. moms
973123931000 2,6 mm G 1/8 4 mm 7,00 Nm 10 stk
NOK 405,00
(NOK 40,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973123931001 4,2 mm G 1/8 6 mm 7,00 Nm 10 stk
NOK 430,00
(NOK 43,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973123931002 5,3 mm G 1/8 8 mm 7,00 Nm 10 stk
NOK 471,00
(NOK 47,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973123931003 5,3 mm G 1/8 10 mm 7,00 Nm 10 stk
NOK 547,00
(NOK 54,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973123931004 4,2 mm G 1/4 6 mm 9,00 Nm 10 stk
NOK 471,00
(NOK 47,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973123931005 6,3 mm G 1/4 8 mm 9,00 Nm 10 stk
NOK 497,00
(NOK 49,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973123931006 7,3 mm G 1/4 10 mm 9,00 Nm 10 stk
NOK 634,00
(NOK 63,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973123931007 6,3 mm G 3/8 8 mm 15,50 Nm 10 stk
NOK 672,00
(NOK 67,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973123931008 7,3 mm G 3/8 10 mm 15,50 Nm 10 stk
NOK 738,00
(NOK 73,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973123931009 8,4 mm G 3/8 12 mm 15,50 Nm 10 stk
NOK 847,00
(NOK 84,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973123931010 8,4 mm G 1/2 12 mm 26,00 Nm 1 stk
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: innstikksforskruning, innstikksforskruning QS, QS innstikksforskruning, FESTO QS innstikksforskruning, blindplugg, Festo-originaldeler, L-innstikkskobling, L-innstikksforskruning, Originaldeler, QS-G1/2-12-I, QS-G1/4-10-I, QS-G1/4-6-I, QS-G1/4-8-I, QS-G1/8-10-I, QS-G1/8-4-I, QS-G1/8-6-I, QS-G1/8-8-I, QS-G3/8-10-I, QS-G3/8-12-I, QS-G3/8-8-I, Gjennomførings-innstikkskobling, Gjennomførings-innstikksforskruning, Plugghetter, innstikkskobling, innstikksforskruning, T-innstikkskobling, T-innstikksforskruning, X-innstikkskobling, Y-innstikkskobling, Y-innstikksforskruning