Fargetrennrulle - bredde 10 cm - luvehøyde 12 mm - forskjellige utførelser - pakning à 5 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Fargetrennrullen brukes til ren og rask trimming av fargekanter.
Beskrivelse
  • Fargetrennrullen er spiralformet limt, og er utstyrt med en dekkplate på siden og en spesialbøyle.
Teknisk informasjon
  • Materiale - polyamidbelegg
  • Bredde - 10 cm
  • Luvehøyde - 12 mm
  • Pakning - 5 stk.
  • Pris per pakning
Minstkjøpmengde 5 stykker! Pris per stk.!
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Beskrivelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Beskrivelse VE Pris eksl. moms
105419001012 Fargetrennrulle 5 stk. per pakning
NOK 1.690,00
(NOK 338,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
105419001015 Erstatningsvalse 5 stk. per pakning
NOK 716,00
(NOK 143,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
105419001020 Erstatningsdekkplate 5 stk. per pakning
NOK 412,00
(NOK 82,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Fargetrennrulle, Fargetrennrulle, Rulle, malerulle, Fargerulle, Fargevalse, valserulle, valseruller