360°-ANSIKT
Fastrulle - Kapasitet 130-400kg - polyamid - med plate - kulelager - løpeflate av elastisk polyuretan - fra Torwegge
Bruksområde
- for flis, grov betong, ujevne gulv
- Originalt kvalitetsprodukt fra TORWEGGE
- Felg av polyamid 6 med kulelager
- Løpeflate av elastisk polyuretan
- 80 ° Shore A
- Høy grad av kjørekomfort og stillegående drift
- Galvanisert stålblikkbolig
- Hjuldiameter - 80 mm - 250 mm
- Hjulbredde - 35 mm - 60 mm
- Høyde - 103 mm - 290 mm
- Platestørrelse - 102 mm x 85 mm, 135 mm x 114 mm
- Hullstørrelse - 80 mm x 60 mm, 105 mm x 80 mm
- Skruehulldiameter - 9 mm, 11 mm
- Kapasitet - 130 kg - 400 kg
| fra NOK 214,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Kapasitet
Høyde
Platemål
Hullmål
Hulldiameter
Artikkelnummer: 959210030111
Utføring
| Hjuldiameter | 80 mm |
| Hjulbredde | 35 mm |
| Kapasitet | 130 kg |
| Høyde | 103 mm |
| Platemål | 102x85 mm |
| Hullmål | 80x60 mm |
| Hulldiameter | 9 mm |
Artikkelnummer: 959210030112
Utføring
| Hjuldiameter | 100 mm |
| Hjulbredde | 35 mm |
| Kapasitet | 180 kg |
| Høyde | 125 mm |
| Platemål | 102x85 mm |
| Hullmål | 80x60 mm |
| Hulldiameter | 9 mm |
Artikkelnummer: 959210030113
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Hjulbredde | 40 mm |
| Kapasitet | 200 kg |
| Høyde | 155 mm |
| Platemål | 102x85 mm |
| Hullmål | 80x60 mm |
| Hulldiameter | 9 mm |
Artikkelnummer: 959210030114
Utføring
| Hjuldiameter | 160 mm |
| Hjulbredde | 45 mm |
| Kapasitet | 300 kg |
| Høyde | 193 mm |
| Platemål | 135x114 mm |
| Hullmål | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 959210030115
Utføring
| Hjuldiameter | 200 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 400 kg |
| Høyde | 235 mm |
| Platemål | 135x114 mm |
| Hullmål | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 959210030116
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Hjulbredde | 60 mm |
| Kapasitet | 400 kg |
| Høyde | 290 mm |
| Platemål | 135x114 mm |
| Hullmål | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering