360°-ANSIKT
Bruksområde
- Tunglastrulle fra TORWEGGE - med plate
- for flis, grov betong, ujevne gulv
- Originalt kvalitetsprodukt fra TORWEGGE
- Hjulskive av spesielt pressstøpt aluminium med kulelager
- Løpeflate av polyuretan
- 95 ° Shore A
- Elastisk, stillegående drift, lav slitasje
- Lager ikke merker, motstandsdyktig mot mange aggressive medier
- Tungtpresset stålblikkbolig, galvanisert
- Fra Ø 250mm sveiset stålkonstruksjon
- Spesielt motstandsdyktig mot slag og støt
- Hjuldiameter - 80 mm - 500 mm
- Hjulbredde - 36 mm - 100 mm
- Høyde - 112 mm - 600 mm
- Platestørrelse - 100 mm x 85 mm - 250 mm x 200 mm
- Hullstørrelse - 80 mm x 60 mm - 210 mm x 160 mm
- Skruediameter - 9 mm - 19 mm
- Kapasitet - 180 kg - 4500 kg
| fra NOK 471,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (18)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Kapasitet
Høyde
Platemål
Perforering
Hulldiameter
Artikkelnummer: 952930023596
Utføring
| Hjuldiameter | 80 mm |
| Hjulbredde | 36 mm |
| Kapasitet | 180 kg |
| Høyde | 112 mm |
| Platemål | 100x85 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | 9 mm |
Artikkelnummer: 952930012597
Utføring
| Hjuldiameter | 100 mm |
| Hjulbredde | 30 mm |
| Kapasitet | 200 kg |
| Høyde | 132 mm |
| Platemål | 100x85 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | 9 mm |
Artikkelnummer: 952930012599
Utføring
| Hjuldiameter | 100 mm |
| Hjulbredde | 40 mm |
| Kapasitet | 300 kg |
| Høyde | 145 mm |
| Platemål | 95x110 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | 9 mm |
Artikkelnummer: 952930012600
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Hjulbredde | 35 mm |
| Kapasitet | 250 kg |
| Høyde | 159 mm |
| Platemål | 95x110 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | 9 mm |
Artikkelnummer: 952930012601
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Hjulbredde | 40 mm |
| Kapasitet | 300 kg |
| Høyde | 159 mm |
| Platemål | 95x110 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | 9 mm |
Artikkelnummer: 952930012602
Utføring
| Hjuldiameter | 150 mm |
| Hjulbredde | 40 mm |
| Kapasitet | 400 kg |
| Høyde | 185 mm |
| Platemål | 145x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 952930012605
Utføring
| Hjuldiameter | 150 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 550 kg |
| Høyde | 185 mm |
| Platemål | 145x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 952930012604
Utføring
| Hjuldiameter | 150 mm |
| Hjulbredde | 60 mm |
| Kapasitet | 800 kg |
| Høyde | 210 mm |
| Platemål | 170x145 mm |
| Perforering | 140x105 mm |
| Hulldiameter | 15 mm |
Artikkelnummer: 952930028529
Utføring
| Hjuldiameter | Ø200 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 1000 kg |
| Høyde | 245 mm |
| Platemål | 145x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | O11 mm |
Artikkelnummer: 952930012608
Utføring
| Hjuldiameter | 200 mm |
| Hjulbredde | 60 mm |
| Kapasitet | 1200 kg |
| Høyde | 264 mm |
| Platemål | 175x140 m |
| Perforering | 140x105 mm |
| Hulldiameter | 15 mm |
Artikkelnummer: 952930012609
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 1200 kg |
| Høyde | 310 mm |
| Platemål | 200x160 mm |
| Perforering | 160x120 mm |
| Hulldiameter | 15 mm |
Artikkelnummer: 952930012610
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Hjulbredde | 60 mm |
| Kapasitet | 1500 kg |
| Høyde | 310 mm |
| Platemål | 200x160 mm |
| Perforering | 160x120 mm |
| Hulldiameter | 15 mm |
Artikkelnummer: 952930012623
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Hjulbredde | 100 mm |
| Kapasitet | 2200 kg |
| Høyde | 310 mm |
| Platemål | 200x160 mm |
| Perforering | 160x120 mm |
| Hulldiameter | 15 mm |
Artikkelnummer: 952930012624
Utføring
| Hjuldiameter | 300 mm |
| Hjulbredde | 70 mm |
| Kapasitet | 1800 kg |
| Høyde | 355 mm |
| Platemål | 200x160 mm |
| Perforering | 160x120 mm |
| Hulldiameter | 15 mm |
Artikkelnummer: 952930012625
Utføring
| Hjuldiameter | 300 mm |
| Hjulbredde | 100 mm |
| Kapasitet | 2800 kg |
| Høyde | 380 mm |
| Platemål | 200x160 mm |
| Perforering | 160x120 mm |
| Hulldiameter | 17 mm |
Artikkelnummer: 952930012627
Utføring
| Hjuldiameter | 350 mm |
| Hjulbredde | 100 mm |
| Kapasitet | 3000 kg |
| Høyde | 430 mm |
| Platemål | 250x200 mm |
| Perforering | 210x160 mm |
| Hulldiameter | 19 mm |
Artikkelnummer: 952930012629
Utføring
| Hjuldiameter | 400 mm |
| Hjulbredde | 100 mm |
| Kapasitet | 3500 kg |
| Høyde | 490 mm |
| Platemål | 250x200 mm |
| Perforering | 210x160 mm |
| Hulldiameter | 19 mm |
Artikkelnummer: 952930012631
Utføring
| Hjuldiameter | 500 mm |
| Hjulbredde | 100 mm |
| Kapasitet | 4500 kg |
| Høyde | 600 mm |
| Platemål | 250x200 mm |
| Perforering | 210x160 mm |
| Hulldiameter | 19 mm |
Tilbehør
Denne artikel er tibehør til...
Vurderinger
totalt anmeldelser
5.0 fra 5.0 stjerner
/
1 Kritikken
Bewertungsübersicht
| 5 stjerners |
|
(1) |
| 4 stjerners |
|
(0) |
| 3 stjerners |
|
(0) |
| 2 stjerners |
|
(0) |
| 1 stjerners |
|
(0) |
Mest positiv vurdering vs. kritisk gjennomgang
Mario Eckert
super kvalitet
Kunde meninger