360°-ANSIKT
Bruksområde
- Tunglasthjul med plate TORWEGGE
- for flis, grov betong, ujevne gulv
- Originalt kvalitetsprodukt fra TORWEGGE
- Hjulskive av spesielt grått støpejern med kulelager
- Løpeflate av polyuretan
- ca 92° Shore A
- Elastisk, stillegående drift, lav slitasje
- Lager ikke merker, resistente mot mange aggressive medier
- Kraftig sveiset stålkonstruksjon, lakkertsvart
- Mellombolt boltet og sikret
- Hjuldiameter - 125 mm - 300 mm
- Hjulbredde - 2 mm x 35 mm 2 mm x 70 mm
- Høyde - 177 mm - 375 mm
- Platestørrelse - 175 mm x 140 mm - 230 mm x 230 mm
- Hullstørrelse - 140 x 105 mm - 190 mm x 190 mm
- Skruehulldiameter - 13 mm - 19 mm
- Kapasitet - 500 kg - 4000 kg
| fra NOK 2.230,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Kapasitet
Høyde
Platemål
Perforering
Hulldiameter
Artikkelnummer: 952930015634
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Hjulbredde | 2x35 mm |
| Kapasitet | 500 kg |
| Høyde | 177 mm |
| Platemål | 175x140 mm |
| Perforering | 140x105 mm |
| Hulldiameter | 13 mm |
Artikkelnummer: 952930015653
Utføring
| Hjuldiameter | 150 mm |
| Hjulbredde | 2x40 mm |
| Kapasitet | 1000 kg |
| Høyde | 210 mm |
| Platemål | 170x170 mm |
| Perforering | 130x130 mm |
| Hulldiameter | 13 mm |
Artikkelnummer: 952930015654
Utføring
| Hjuldiameter | 200 mm |
| Hjulbredde | 2x50 mm |
| Kapasitet | 2200 kg |
| Høyde | 270 mm |
| Platemål | 200x200 mm |
| Perforering | 160x160 mm |
| Hulldiameter | 17 mm |
Artikkelnummer: 952930015655
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Hjulbredde | 2x60 mm |
| Kapasitet | 2800 kg |
| Høyde | 320 mm |
| Platemål | 230x230 mm |
| Perforering | 190x190 mm |
| Hulldiameter | 19 mm |
Artikkelnummer: 952930015656
Utføring
| Hjuldiameter | 300 mm |
| Hjulbredde | 2x70 mm |
| Kapasitet | 4000 kg |
| Høyde | 375 mm |
| Platemål | 230x230 mm |
| Perforering | 190x190 mm |
| Hulldiameter | 19 mm |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering