Fil - PFERD - smale stiftefiler - lengde 150 til 250 - sveitsisk hugg 00 til 2 - VE 12 stk. pris per VE

Bruksområde
  • Tangefilene brukes til bearbeiding av filigransarbeider.
Beskrivelse
  • Tangefilene er små og hendige filer, spesielt godt egnet for bruk på filigranskomponenter.
  • Filene kan brukes til avgrader, flate- og kantbearbeiding samt finpussing.
Teknisk informasjon
  • Utførelse - Stiftefiler smale
  • Lengde - 150 til 250 mm
  • Sveitsisk hugg - 00 til 2
  • Tverrsnitt - 8 x 3,5 til 12 x 5 mm
  • VE - 12 stk.
  • Pris per VE
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Lengde
Sveitsisk hugg
Tverrsnitt
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 659211933152
Utføring
Betegnelse815 150 mm H0
Lengde150 mm
Sveitsisk hugg0
Tverrsnitt8 x 3,5 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.540,00
(NOK 211,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 659211933154
Utføring
Betegnelse815 150 mm H2
Lengde150 mm
Sveitsisk hugg2
Tverrsnitt8 x 3,5 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.830,00
(NOK 235,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 659211933252
Utføring
Betegnelse815 250 mm H0
Lengde250 mm
Sveitsisk hugg0
Tverrsnitt12 x 5 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 5.040,00
(NOK 420,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 659211933254
Utføring
Betegnelse815 250 mm H2
Lengde250 mm
Sveitsisk hugg2
Tverrsnitt12 x 5 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 5.530,00
(NOK 460,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Fil, Filer, PFERD fil, Stiftefil, Stiftefiler, Stiftefiler, Stiftefil, Stiftefiler, Stiftefil, Stiftefiler, PFERD stiftefil, Presisjonsfil, Presisjonsfiler, Presisjonsfil, Presisjonsfiler, Presisjonsfil, Presisjonsfiler, PFERD presisjonsfil, Tangefil, Tangefiler, Tangefil, Tangefiler, Tangefil, Tangefiler, PFERD tangefil, Oppspenningsverktøy, Verktøykonstruksjon, file, smal fil, smal stiftefil, PFERD, Stiftefil smal