Fil - PFERD - smale stiftefiler - lengde 150 til 250 - sveitsisk hugg 00 til 2 - VE 12 stk. pris per VE

Bruksområde
  • Tangefilene brukes til bearbeiding av filigransarbeider.
Beskrivelse
  • Tangefilene er små og hendige filer, spesielt godt egnet for bruk på filigranskomponenter.
  • Filene kan brukes til avgrader, flate- og kantbearbeiding samt finpussing.
Teknisk informasjon
  • Utførelse - Stiftefiler smale
  • Lengde - 150 til 250 mm
  • Sveitsisk hugg - 00 til 2
  • Tverrsnitt - 8 x 3,5 til 12 x 5 mm
  • VE - 12 stk.
  • Pris per VE
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Lengde
Sveitsisk hugg
Tverrsnitt
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Lengde Sveitsisk hugg Tverrsnitt VE Pris eksl. moms
659211933152 815 150 mm H0 150 mm 0 8 x 3,5 mm 12 stk.
NOK 2.540,00
(NOK 211,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211933154 815 150 mm H2 150 mm 2 8 x 3,5 mm 12 stk.
NOK 2.830,00
(NOK 235,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211933252 815 250 mm H0 250 mm 0 12 x 5 mm 12 stk.
NOK 5.040,00
(NOK 420,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211933254 815 250 mm H2 250 mm 2 12 x 5 mm 12 stk.
NOK 5.530,00
(NOK 460,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Fil, Filer, PFERD fil, Stiftefil, Stiftefiler, Stiftefiler, Stiftefil, Stiftefiler, Stiftefil, Stiftefiler, PFERD stiftefil, Presisjonsfil, Presisjonsfiler, Presisjonsfil, Presisjonsfiler, Presisjonsfil, Presisjonsfiler, PFERD presisjonsfil, Tangefil, Tangefiler, Tangefil, Tangefiler, Tangefil, Tangefiler, PFERD tangefil, Oppspenningsverktøy, Verktøykonstruksjon, file, smal fil, smal stiftefil, PFERD, Stiftefil smal