Fiskepensel - sort ku-hår - størrelse 4 til 12 - pakning à 12 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Fiskepenselen er egnet for finarbeid med tynne lakker.
Beskrivelse
  • Fiskepenselen har en sømløs sølv-hylse, for finarbeid med tynne lakker.
Teknisk informasjon
  • Materiale - sort ku-hår
  • Størrelse - 4 til 12
  • Pakningsstørrelse - 12 stk.
  • Pris per pakning
Minstkjøpmengde 3 eller 12 stykker. Pris per stk.
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Størrelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Størrelse VE Pris eksl. moms
106700066604 3 mm 12 stk. Pris per pakning
NOK 1.060,00
(NOK 88,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700066606 4 mm 12 stk. Pris per pakning
NOK 1.200,00
(NOK 100,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700066608 5 mm 12 stk. Pris per pakning
NOK 1.570,00
(NOK 130,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700066610 6 mm 12 stk. Pris per pakning
NOK 1.960,00
(NOK 163,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700066612 8 mm 12 stk. Pris per pakning
NOK 2.770,00
(NOK 230,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Pensel, Fisk, Fiskepensel, Fiske pensel, Ku-hår pensel, sort ku-hår