Flat pensel ClassicTOP mix - sortekinabust - mål 10 til 25 mm - pakning à 12 stk - pris per pakning - rett

Bruksområde
  • Flat pensel ClassicTOP mix er egnet for maling og lakkering med særskilte krav.
Beskrivelse
  • Flat pensel ClassicTOP mix er utstyrt med kunstbust og en sidefalsede hvitblikkskappe.
Teknisk informasjon
  • Materiale - 2 ganger kokt
  • sorte kinabust
  • Mål - 10 til 25 mm
  • Pakning - 12 stk
  • Pris per pakning
Minstkjøpmende 12 stykker! Pris per stykk
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Størrelse
Bustlengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Størrelse Bustlengde VE Pris eksl. moms
106700054610 10 mm 29 mm 12 stk Pris per pakning
NOK 451,00
(NOK 37,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700054615 15 mm 32 mm 12 stk Pris per pakning
NOK 438,00
(NOK 36,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700054620 20 mm 42 mm 12 stk Pris per pakning
NOK 483,00
(NOK 40,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700054625 25 mm 42 mm 12 stk Pris per pakning
NOK 531,00
(NOK 44,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Småpensel, Småpensel, pensel, Flatpensel, flatpensel