Flat pensel LasurTOP - Mix av polyester og kinabust - Bredde 30 til 100 mm - Bustlengde 50 til 73 mm - Forpakning 3 og 6 stk. - Pris per forpakning

Bruksområde
  • Flat pensel LasurTOP er egnet for enkle male- og lakkeringsarbeider.
Beskrivelse
  • Flat pensel LasurTOP er ideell for tyntflytende materialer. Penselen er utstyrt med en rustfri hylse og ubehandlet treskaft.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Mix av polyester og kinabust
  • Bredde - 30 til 100 mm
  • Tykkelse - 17 til 24 mm
  • Bustlengde - 50 til 73 mm
  • Forpakning - 3 og 6 stk.
  • Pris per forpakning
Minstkjøpmengde 3 eller 6 stykker! Pris per stk
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Bredde
Tykkelse
Bustlengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Bredde Tykkelse Bustlengde VE Pris eksl. moms
106273103050 30 mm 17 mm 50 mm 6 stk.
NOK 658,00
(NOK 109,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106273104055 40 mm 19 mm 55 mm 6 stk.
NOK 773,00
(NOK 128,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106273105062 50 mm 20 mm 62 mm 6 stk.
NOK 954,00
(NOK 159,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106273106068 60 mm 22 mm 68 mm 6 stk.
NOK 1.160,00
(NOK 193,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106273108068 80 mm 23 mm 68 mm 6 stk.
NOK 1.530,00
(NOK 255,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106273110073 100 mm 24 mm 73 mm 3 stk.
NOK 2.050,00
(NOK 683,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Flatpensel, Flatpensel, Pensel, silvertip, storch, Polyesterfiberpensel, Polyesterpensel, pensel