Flatpensel ClassicTOP mix - sort kinabust - størrelse 15 til 35 mm - pakkenhet 6 og 12 stk - pris per pakkenhet - bøyd

Bruksområde
  • Flatpensel ClassicTOP mix er egnet for malings- og lakkeringsoppgaver med spesielle krav.
Beskrivelse
  • Flatpensel ClassicTOP mix er stabilisert med kunstbust, og er utstyrt med en falset hvitblikk-hylse på siden.
Teknisk informasjon
  • Materiale - 2 ganger kokt
  • sort kinabust
  • Størrelse - 15 til 35 mm
  • Pakkenhet - 6 og 12 stk
  • Pris per pakkenhet
Minstkjøpmende 6 eller 12 stykker! Pris per stykk
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Størrelse
Bustlengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Størrelse Bustlengde VE Pris eksl. moms
106700055015 15 mm 32 mm 12 stk 1 stk
NOK 511,00
(NOK 42,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700055020 20 mm 42 mm 12 stk 1 stk
NOK 548,00
(NOK 45,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700055025 25 mm 42 mm 12 stk 1 stk
NOK 620,00
(NOK 51,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700055030 30 mm 48 mm 6 stk 1 stk
NOK 366,00
(NOK 61,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700055035 35 mm 48 mm 6 stk 1 stk
NOK 451,00
(NOK 75,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Småpensel, Småpensel, pensel, Flatpensel, flatpensel