Flatt koblingsbeslag - stål eller rustfritt stål (V2A) - CE-merket - pris per PE

Bruksområde
  • Det flate koblingsbeslaget er egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Det flate koblingsbeslaget er stabilt.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål eller rustfritt stål (V2A)
  • Egenskaper - CE-merking EN14545:2008
  • Pris per PE
Gjennomføring (14)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (B x C)
Tykkelse
Type
Antall hull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38243x210010
Utføring
Dimensjoner (B x C)96 x 35 mm
Tykkelse2,5 mm
Typesendzimir-forsinket
Antall hull12/2
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 263,00
(NOK 5,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210027
Utføring
Dimensjoner (B x C)116 x 45 mm
Tykkelse2,5 mm
Typesendzimir-forsinket
Antall hull12/2
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 493,00
(NOK 9,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210034
Utføring
Dimensjoner (B x C)136 x 55 mm
Tykkelse2,5 mm
Typesendzimir-forsinket
Antall hull18/2
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 444,00
(NOK 8,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210072
Utføring
Dimensjoner (B x C)175 x 65 mm
Tykkelse2,5 mm
Typesendzimir-forsinket
Antall hull18/2
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 740,00
(NOK 14,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210089
Utføring
Dimensjoner (B x C)200 x 90 mm
Tykkelse3 mm
Typesendzimir-forsinket
Antall hull28/6
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 724,00
(NOK 28,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210096
Utføring
Dimensjoner (B x C)180 x 40 mm
Tykkelse2,5 mm
Typesendzimir-forsinket
Antall hull16/4
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 444,00
(NOK 8,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x220019
Utføring
Dimensjoner (B x C)96 x 35 mm
Tykkelse2,5 mm
Typebrun
Antall hull12/2
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.180,00
(NOK 11,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212120
Utføring
Dimensjoner (B x C)96 x 35 mm
Tykkelse2 mm
Typesendzimir-forsinket
Antall hull12/2
VE40 stk., i storkoblingspakke
Produktsikkerhet
NOK 211,00
(NOK 5,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x220026
Utføring
Dimensjoner (B x C)96 x 35 mm
Tykkelse2,5 mm
Typehvit
Antall hull12/2
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.180,00
(NOK 11,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212137
Utføring
Dimensjoner (B x C)136 x 55 mm
Tykkelse2,5 mm
Typesendzimir-forsinket
Antall hull18/2
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 174,00
(NOK 8,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x220040
Utføring
Dimensjoner (B x C)136 x 55 mm
Tykkelse2,5 mm
Typehvit
Antall hull18/2
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 806,00
(NOK 16,12 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212175
Utføring
Dimensjoner (B x C)180 x 40 mm
Tykkelse2,5 mm
Typesendzimir-forsinket
Antall hull16/4
VE20 stk., i storkoblingspakke
Produktsikkerhet
NOK 178,00
(NOK 8,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x380393
Utføring
Dimensjoner (B x C)96 x 35 mm
Tykkelse2 mm
TypeRustfritt stål V4A
Antall hull12/2
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 543,00
(NOK 21,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x380010
Utføring
Dimensjoner (B x C)136 x 55 mm
Tykkelse2 mm
TypeRustfritt stål V4A
Antall hull18/2
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 461,00
(NOK 46,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Flatt koblingsbeslag, Flatt koblingsbeslag, Flatt koblingsbeslag sendzimir-forsinket, Flatt koblingsbeslag sendzimir-forsinket, Flatt koblingsbeslag Vormann, Flatt koblingsbeslag brunt, Flatt koblingsbeslag rustfritt stål, Flatt koblingsbeslag rustfritt, 070900000 Vormann, 070901000 Vormann, 070902000 Vormann, 070906000 Vormann, 070907000 Vormann, 070909000 Vormann, 070900000B Vormann, 070900000G Vormann, 070900000W Vormann, 070902000G Vormann, 070902000W Vormann, 070909000G Vormann, 070900000RF Vormann, 070902000RF Vormann, Vormann, Platekoblingsbeslag, Koblingsplate, Flatt stålkoblingsbeslag, Koblingsplate