Flatt koblingsbeslag - stål eller rustfritt stål (V2A) - CE-merket - pris per PE

Bruksområde
  • Det flate koblingsbeslaget er egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Det flate koblingsbeslaget er stabilt.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål eller rustfritt stål (V2A)
  • Egenskaper - CE-merking EN14545:2008
  • Pris per PE
Gjennomføring (14)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (B x C)
Tykkelse
Type
Antall hull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (B x C) Tykkelse Type Antall hull VE Pris eksl. moms
38243x210010 96 x 35 mm 2,5 mm sendzimir-forsinket 12/2 50 stk.
NOK 263,00
(NOK 5,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210027 116 x 45 mm 2,5 mm sendzimir-forsinket 12/2 50 stk.
NOK 493,00
(NOK 9,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210034 136 x 55 mm 2,5 mm sendzimir-forsinket 18/2 50 stk.
NOK 444,00
(NOK 8,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210072 175 x 65 mm 2,5 mm sendzimir-forsinket 18/2 50 stk.
NOK 740,00
(NOK 14,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210089 200 x 90 mm 3 mm sendzimir-forsinket 28/6 25 stk.
NOK 724,00
(NOK 28,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210096 180 x 40 mm 2,5 mm sendzimir-forsinket 16/4 50 stk.
NOK 444,00
(NOK 8,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x220019 96 x 35 mm 2,5 mm brun 12/2 100 stk.
NOK 1.180,00
(NOK 11,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x212120 96 x 35 mm 2 mm sendzimir-forsinket 12/2 40 stk., i storkoblingspakke
NOK 211,00
(NOK 5,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x220026 96 x 35 mm 2,5 mm hvit 12/2 100 stk.
NOK 1.180,00
(NOK 11,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x212137 136 x 55 mm 2,5 mm sendzimir-forsinket 18/2 20 stk.
NOK 174,00
(NOK 8,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x220040 136 x 55 mm 2,5 mm hvit 18/2 50 stk.
NOK 806,00
(NOK 16,12 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x212175 180 x 40 mm 2,5 mm sendzimir-forsinket 16/4 20 stk., i storkoblingspakke
NOK 178,00
(NOK 8,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x380393 96 x 35 mm 2 mm Rustfritt stål V4A 12/2 25 stk.
NOK 543,00
(NOK 21,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x380010 136 x 55 mm 2 mm Rustfritt stål V4A 18/2 10 stk.
NOK 461,00
(NOK 46,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Flatt koblingsbeslag, Flatt koblingsbeslag, Flatt koblingsbeslag sendzimir-forsinket, Flatt koblingsbeslag sendzimir-forsinket, Flatt koblingsbeslag Vormann, Flatt koblingsbeslag brunt, Flatt koblingsbeslag rustfritt stål, Flatt koblingsbeslag rustfritt, 070900000 Vormann, 070901000 Vormann, 070902000 Vormann, 070906000 Vormann, 070907000 Vormann, 070909000 Vormann, 070900000B Vormann, 070900000G Vormann, 070900000W Vormann, 070902000G Vormann, 070902000W Vormann, 070909000G Vormann, 070900000RF Vormann, 070902000RF Vormann, Vormann, Platekoblingsbeslag, Koblingsplate, Flatt stålkoblingsbeslag, Koblingsplate