Fleece-skive NDS 800 - for metall - skive-Ø 115 til 125 mm - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Fleece-skive, egnet for bruk på metall
Beskrivelse
  • Toppkvalitet med økt kantstabilitet
  • For grovt rengjøringsarbeid, avgrader og bearbeiding av sveisesømmer
Teknisk informasjon
  • Binding - kunstharpiks
  • Korntype - korund
  • Skive-Ø - 115 til 125 mm
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Skive-Ø
Finhetsgrad
Farge
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658250115111
Utføring
Skive-Ø115 mm
FinhetsgradGrov
FargeBrun
VE10 stk.
NOK 614,00
(NOK 61,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658250115121
Utføring
Skive-Ø115 mm
FinhetsgradMedium
FargeRød
VE10 stk.
NOK 628,00
(NOK 62,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658250115131
Utføring
Skive-Ø115 mm
FinhetsgradSvært fin
FargeBlå
VE10 stk.
NOK 628,00
(NOK 62,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658250125111
Utføring
Skive-Ø125 mm
FinhetsgradGrov
FargeBrun
VE10 stk.
NOK 716,00
(NOK 71,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658250125121
Utføring
Skive-Ø125 mm
FinhetsgradMedium
FargeRød
VE10 stk.
NOK 591,00
(NOK 59,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658250125131
Utføring
Skive-Ø125 mm
FinhetsgradSvært fin
FargeBlå
VE10 stk.
NOK 591,00
(NOK 59,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipefleece, fleece, slipeskive, fleece-skive, slipefleece-skive