Fleece-skive NDS 800 - for metall - skive-Ø 115 til 125 mm - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Fleece-skive, egnet for bruk på metall
Beskrivelse
  • Toppkvalitet med økt kantstabilitet
  • For grovt rengjøringsarbeid, avgrader og bearbeiding av sveisesømmer
Teknisk informasjon
  • Binding - kunstharpiks
  • Korntype - korund
  • Skive-Ø - 115 til 125 mm
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Skive-Ø
Finhetsgrad
Farge
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Skive-Ø Finhetsgrad Farge VE Pris eksl. moms
658250115111 115 mm Grov Brun 10 stk.
NOK 614,00
(NOK 61,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658250115121 115 mm Medium Rød 10 stk.
NOK 628,00
(NOK 62,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658250115131 115 mm Svært fin Blå 10 stk.
NOK 628,00
(NOK 62,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658250125111 125 mm Grov Brun 10 stk.
NOK 716,00
(NOK 71,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658250125121 125 mm Medium Rød 10 stk.
NOK 591,00
(NOK 59,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658250125131 125 mm Svært fin Blå 10 stk.
NOK 591,00
(NOK 59,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipefleece, fleece, slipeskive, fleece-skive, slipefleece-skive