Freset flatstumpfil - tresidig fortannet "PFERD" - pakningsstørrelse 5 og 10 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • freset fil for overflatebehandling, avgrader, bearbeiding av rettvinklede geometrier
Beskrivelse
  • rektangulær fil med tange, tresidig fortannet
  • flate sider skråfortannet med sponbryter
  • høy kant rettfortannet
  • Originalt PFERD-merkevareprodukt
  • Spisskvalitet
  • fremragende overflatekvalitet selv etter lengre tids bruk
Teknisk informasjon
  • Lengde - 250 og 350 mm
  • tilgjengelig hugg - 1, 2, 3
  • Pakningsstørrelse - 5 og 10 stk.
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Lengde (mm)
Tverrsnitt (mm)
Passende skaft
Tanning
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Lengde (mm) Tverrsnitt (mm) Passende skaft Tanning VE Pris eksl. moms
659220015636 250 25,0 x 5,5 FH 4/1 1 10 stk.
NOK 5.200,00
(NOK 520,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
659220015643 250 25,0 x 5,5 FH 4/1 2 5 stk.
NOK 5.430,00
(NOK 543,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
659220015650 300 30,0 x 5,8 FH 5/1 1 5 stk.
NOK 2.560,00
(NOK 512,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
659220015667 300 30,0 x 5,8 FH 5/1 2 5 stk.
NOK 2.670,00
(NOK 534,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
659220015674 300 30,0 x 5,8 FH 5/1 3 5 stk.
NOK 2.790,00
(NOK 558,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
659220015681 350 36,0 x 7,0 FH 5/1 1 5 stk.
NOK 3.430,00
(NOK 686,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
659220015698 350 36,0 x 7,0 FH 5/1 2 5 stk.
NOK 3.590,00
(NOK 718,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Fresede filer, Fresede filer med tange, Flatstump, fil