Gipsskruer med fingjenger og borespiss FSN-TPB - Gjenget Ø 3,5 mm - Stjernespor PH2 - Fosfatert - Forp. 500/1000 stk.

Bruksområde
  • fischer gipsskrue med fingjenger og borespiss FSN-TPB F sørger for raske og sikre forbindelser ved montering av gipsplater og fibergipsplater på trestendere eller metallprofiler opptil 2 mm tykkelse, samt ved sammenføyning av metallprofiler.
Beskrivelse
  • Skruen har fingjenger med borespiss, er herdet, fosfatert og har et trompetformet hode.
Teknisk informasjon
  • Drivsystem - Stjernespor PH2
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Gjenget Ø
Lengde
Gjengelengde/helgjenge
Pakningsinnhold
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Gjenget Ø Lengde Gjengelengde/helgjenge Pakningsinnhold Pris eksl. moms
928104059910 3,5 mm 25 mm 20 mm 1000 stk.
NOK 290,41
(NOK 0,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 15,41
Produktsikkerhet
928166507101 3,5 mm 35 mm 30 mm 1000 stk.
NOK 371,70
(NOK 0,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 19,70
Produktsikkerhet
928166507410 3,5 mm 45 mm 40 mm 1000 stk.
NOK 429,78
(NOK 0,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 22,78
Produktsikkerhet
928166507701 3,5 mm 55 mm 50 mm 500 stk.
NOK 264,00
(NOK 0,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,00
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Gipsskrue FSN-TPB med fingjenger og borespiss, Gipsskrue med fingjenger og borespiss, Fischer gipsskrue, FSN-TPB, Fischer FSN-TPB, Fosfatert gipsskrue fra Fischer