Gipsskruer med fingjenger og borespiss FSN-TPB - Gjenget Ø 3,5 mm - Stjernespor PH2 - Fosfatert - Forp. 500/1000 stk.

Bruksområde
  • fischer gipsskrue med fingjenger og borespiss FSN-TPB F sørger for raske og sikre forbindelser ved montering av gipsplater og fibergipsplater på trestendere eller metallprofiler opptil 2 mm tykkelse, samt ved sammenføyning av metallprofiler.
Beskrivelse
  • Skruen har fingjenger med borespiss, er herdet, fosfatert og har et trompetformet hode.
Teknisk informasjon
  • Drivsystem - Stjernespor PH2
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Gjenget Ø
Lengde
Gjengelengde/helgjenge
Pakningsinnhold
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928104059910
Utføring
Gjenget Ø3,5 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde/helgjenge20 mm
Pakningsinnhold1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 290,41
(NOK 0,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 15,41
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928166507101
Utføring
Gjenget Ø3,5 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde/helgjenge30 mm
Pakningsinnhold1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 371,70
(NOK 0,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 19,70
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928166507410
Utføring
Gjenget Ø3,5 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde/helgjenge40 mm
Pakningsinnhold1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 429,78
(NOK 0,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 22,78
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928166507701
Utføring
Gjenget Ø3,5 mm
Lengde55 mm
Gjengelengde/helgjenge50 mm
Pakningsinnhold500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 264,00
(NOK 0,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,00
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Gipsskrue FSN-TPB med fingjenger og borespiss, Gipsskrue med fingjenger og borespiss, Fischer gipsskrue, FSN-TPB, Fischer FSN-TPB, Fosfatert gipsskrue fra Fischer