Grovslipeskive - PFERD - diameter 115 til 230 mm - for stål og rustfritt stål - pakningsstørrelse 10 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Grovslipeskive for økonomisk og rask sliping av arbeidsstykker i stål og rustfritt stål
Beskrivelse
  • denne grovslipeskiven i forsenket utførelse sliper spesielt aggressivt og har svært god levetid
  • slipemiddelet keramisk korn har en selvslipende effekt og er produsert uten jern-, svovel- og klorholdige fyllstoffer
Teknisk informasjon
  • Materiale - Keramisk korn
  • Diameter - 115 til 230 mm
  • Skivetykkelse - 22,23 mm
  • Hull-Ø - 22,23 mm
  • maks. turtall - 6600 til 13300 min-¹
  • Pakningsstørrelse - 10 stk.
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Diameter maks. tillatt turtall VE Pris eksl. moms
654162211300 E 115-7 CO 24 Q SG/22,23 115 mm 13300 min-¹ 10 stk.
NOK 911,00
(NOK 91,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
654162212300 E 125-7 CO 24 Q SG/22,23 125 mm 12200 min-¹ 10 stk.
NOK 973,00
(NOK 97,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
654162217300 E 178-7 CO 24 Q SG/22,23 180 mm 8600 min-¹ 10 stk.
NOK 1.640,00
(NOK 164,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
654162218300 E 230-7 CO 24 Q SG/22,23 230 mm 6600 min-¹ 10 stk.
NOK 2.230,00
(NOK 223,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Grovslipeskive, Grovslipeskiver, Slipeskive, Slipeskiver, Grovslipeskive, Grovslipeskiver, Slipeskive, Slipeskiver, PFERD, PFERD Grovslipeskive, PFERD slipeskive, Stål, Rustfritt stål, Grovslipeskive for stål, Grovslipeskive for rustfritt stål, Keramisk korn, Grovslipeskive med keramisk korn, Grovslipeskive med keramisk korn