Grovslipeskive - PFERD - diameter 115 til 230 mm - for stål og rustfritt stål - pakningsstørrelse 10 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Grovslipeskive for økonomisk og rask sliping av arbeidsstykker i stål og rustfritt stål
Beskrivelse
  • denne grovslipeskiven i forsenket utførelse sliper spesielt aggressivt og har svært god levetid
  • slipemiddelet keramisk korn har en selvslipende effekt og er produsert uten jern-, svovel- og klorholdige fyllstoffer
Teknisk informasjon
  • Materiale - Keramisk korn
  • Diameter - 115 til 230 mm
  • Skivetykkelse - 22,23 mm
  • Hull-Ø - 22,23 mm
  • maks. turtall - 6600 til 13300 min-¹
  • Pakningsstørrelse - 10 stk.
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 654162211300
Utføring
BetegnelseE 115-7 CO 24 Q SG/22,23
Diameter115 mm
maks. tillatt turtall13300 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 911,00
(NOK 91,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 654162212300
Utføring
BetegnelseE 125-7 CO 24 Q SG/22,23
Diameter125 mm
maks. tillatt turtall12200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 973,00
(NOK 97,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 654162217300
Utføring
BetegnelseE 178-7 CO 24 Q SG/22,23
Diameter180 mm
maks. tillatt turtall8600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.640,00
(NOK 164,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 654162218300
Utføring
BetegnelseE 230-7 CO 24 Q SG/22,23
Diameter230 mm
maks. tillatt turtall6600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.230,00
(NOK 223,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Grovslipeskive, Grovslipeskiver, Slipeskive, Slipeskiver, Grovslipeskive, Grovslipeskiver, Slipeskive, Slipeskiver, PFERD, PFERD Grovslipeskive, PFERD slipeskive, Stål, Rustfritt stål, Grovslipeskive for stål, Grovslipeskive for rustfritt stål, Keramisk korn, Grovslipeskive med keramisk korn, Grovslipeskive med keramisk korn