Hengsel - DIN 7954 A - rullet - galvanisert - smalt - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • DIN 7954 A
Teknisk informasjon
  • Galvanisert
Gjennomføring (18)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)
Skruehull
Stift
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 090850000xxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)25 x 20 x 0,8 mm
Skruehull4 (Ø 2 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet20 stk., selvbetjeningspakning, på kart
Produktsikkerhet
NOK 151,00
(NOK 7,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000501025Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)25 x 20 x 0,8 mm
Skruehull4 (Ø 2 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 395,00
(NOK 7,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000401025ZLx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)25 x 20 x 0,8 mm
Skruehull4 (Ø 2 mm)
StiftJernstift, naglet
Forpakningsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 7.240,00
(NOK 7,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000501030Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)30 x 22 x 0,9 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 411,00
(NOK 8,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000401030ZLx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)30 x 22 x 0,9 m
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
StiftJernstift, naglet
Forpakningsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 7.240,00
(NOK 7,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000501040Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)40 x 26 x 0,9 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 444,00
(NOK 8,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 090851000xxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)40 x 26 x 0,9 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet20 stk., selvbetjeningspakning, på kart
Produktsikkerhet
NOK 179,00
(NOK 8,95 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000401040ZLx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)40 x 26 x 0,9 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
StiftJernstift, naglet
Forpakningsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 7.890,00
(NOK 7,89 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000501050Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)50 x 31 x 1,2 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 204,00
(NOK 10,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 090852000xxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)50 x 31 x 1,2 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet10 stk., selvbetjeningspakning, på kart
Produktsikkerhet
NOK 166,00
(NOK 16,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000401050ZLx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)50 x 31 x 1,2 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
StiftJernstift, naglet
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 4.930,00
(NOK 9,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000501060Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)60 x 34 x 1,4 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 224,00
(NOK 11,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000401060ZLx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)60 x 34 x 1,4 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
StiftJernstift, naglet
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 6.020,00
(NOK 12,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 3 uker
Artikkelnummer: 000501070Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)70 x 38 x 1,4 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 295,00
(NOK 14,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000501080Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)80 x 41 x 1,5 mm
Skruehull6 (Ø 3,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 325,00
(NOK 16,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000401080ZLx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)80 x 41 x 1,5 mm
Skruehull6 (Ø 3,5 mm)
StiftJernstift, naglet
Forpakningsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.290,00
(NOK 16,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000501090Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)90 x 46 x 1,5 mm
Skruehull8 (Ø 3,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 487,00
(NOK 24,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000501100Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)100 x 52 x 1,6 mm
Skruehull8 (Ø 4 mm)
StiftMessingstift, naglet
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 526,00
(NOK 26,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Hengsel DIN 7954 A, DIN 7954 A, Beslag, Beslag hengsel, Forbinder, Hengsel rullet, Hengsel smalt, Hengsel galvanisert, Hengsel rustfritt, Hengsel rustfritt stål, Hengsel med messingstift, Hengsel med jernstift, Hengsel med naglet stift, Hengsel DIN 17440, Hengsel 1. 4301, Hengsler, Hengselsett, 090850000 Vormann, 000501025Z Vormann, 000401025ZL Vormann, 000501030Z Vormann, 000401030ZL Vormann, 000501040Z Vormann, 090851000 Vormann, 000401040ZL Vormann, 000501050Z Vormann, 090852000 Vormann, 000401050ZL Vormann, 000501060Z Vormann, 000401060ZL Vormann, 000501070Z Vormann, 000501080Z Vormann, 000401080ZL Vormann, 000501090Z Vormann, 000501100Z Vormann, Vormann, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel