Hengsel - DIN 7954 A - rullet - galvanisert - smalt - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • DIN 7954 A
Teknisk informasjon
  • Galvanisert
Gjennomføring (18)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)
Skruehull
Stift
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse) Skruehull Stift Forpakningsenhet Pris eksl. moms
090850000xxx 25 x 20 x 0,8 mm 4 (Ø 2 mm) Messingstift, naglet 20 stk., selvbetjeningspakning, på kart
NOK 151,00
(NOK 7,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000501025Zxx 25 x 20 x 0,8 mm 4 (Ø 2 mm) Messingstift, naglet 50 stk.
NOK 395,00
(NOK 7,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000401025ZLx 25 x 20 x 0,8 mm 4 (Ø 2 mm) Jernstift, naglet 1000 stk.
NOK 7.240,00
(NOK 7,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000501030Zxx 30 x 22 x 0,9 mm 4 (Ø 2,5 mm) Messingstift, naglet 50 stk.
NOK 411,00
(NOK 8,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000401030ZLx 30 x 22 x 0,9 m 4 (Ø 2,5 mm) Jernstift, naglet 1000 stk.
NOK 7.240,00
(NOK 7,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000501040Zxx 40 x 26 x 0,9 mm 4 (Ø 2,5 mm) Messingstift, naglet 50 stk.
NOK 444,00
(NOK 8,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
090851000xxx 40 x 26 x 0,9 mm 4 (Ø 2,5 mm) Messingstift, naglet 20 stk., selvbetjeningspakning, på kart
NOK 179,00
(NOK 8,95 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000401040ZLx 40 x 26 x 0,9 mm 4 (Ø 2,5 mm) Jernstift, naglet 1000 stk.
NOK 7.890,00
(NOK 7,89 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000501050Zxx 50 x 31 x 1,2 mm 6 (Ø 3 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 204,00
(NOK 10,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
090852000xxx 50 x 31 x 1,2 mm 6 (Ø 3 mm) Messingstift, naglet 10 stk., selvbetjeningspakning, på kart
NOK 166,00
(NOK 16,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000401050ZLx 50 x 31 x 1,2 mm 6 (Ø 3 mm) Jernstift, naglet 500 stk.
NOK 4.930,00
(NOK 9,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000501060Zxx 60 x 34 x 1,4 mm 6 (Ø 3 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 224,00
(NOK 11,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000401060ZLx 60 x 34 x 1,4 mm 6 (Ø 3 mm) Jernstift, naglet 500 stk.
NOK 6.020,00
(NOK 12,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000501070Zxx 70 x 38 x 1,4 mm 6 (Ø 3 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 295,00
(NOK 14,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000501080Zxx 80 x 41 x 1,5 mm 6 (Ø 3,5 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 325,00
(NOK 16,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000401080ZLx 80 x 41 x 1,5 mm 6 (Ø 3,5 mm) Jernstift, naglet 200 stk.
NOK 3.290,00
(NOK 16,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000501090Zxx 90 x 46 x 1,5 mm 8 (Ø 3,5 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 487,00
(NOK 24,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000501100Zxx 100 x 52 x 1,6 mm 8 (Ø 4 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 526,00
(NOK 26,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Hengsel DIN 7954 A, DIN 7954 A, Beslag, Beslag hengsel, Forbinder, Hengsel rullet, Hengsel smalt, Hengsel galvanisert, Hengsel rustfritt, Hengsel rustfritt stål, Hengsel med messingstift, Hengsel med jernstift, Hengsel med naglet stift, Hengsel DIN 17440, Hengsel 1. 4301, Hengsler, Hengselsett, 090850000 Vormann, 000501025Z Vormann, 000401025ZL Vormann, 000501030Z Vormann, 000401030ZL Vormann, 000501040Z Vormann, 090851000 Vormann, 000401040ZL Vormann, 000501050Z Vormann, 090852000 Vormann, 000401050ZL Vormann, 000501060Z Vormann, 000401060ZL Vormann, 000501070Z Vormann, 000501080Z Vormann, 000401080ZL Vormann, 000501090Z Vormann, 000501100Z Vormann, Vormann, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel