Hengsel - DIN 7954 C - rullet - med rette kanter - Pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • Brun,
  • DIN 7954 C
  • Rullet
  • Plastbelagt
  • Med naglet messingstift
Teknisk informasjon
  • Materialtykkelse - 1,4 mm
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Type
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 000503060Bxx
Utføring
Typebrun
Dimensjoner (A x B x tykkelse)60 x 60 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
VE20 stk
Produktsikkerhet
NOK 520,00
(NOK 26,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000503060Wxx
Utføring
Typehvit
Dimensjoner (A x B x tykkelse)60 x 60 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 260,00
(NOK 26,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 000503070Wxx
Utføring
Typehvit
Dimensjoner (A x B x tykkelse)70 x 70 mm
Skruehull6 (Ø 3,5 mm)
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 266,00
(NOK 26,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 3 uker
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Hengsler, DIN 7954 C, Hengsel DIN 7954 C, Hengsel Vormann, Hengsel med rette kanter, Hengsel rullet, Hengsel brun, Hengsel plastbelagt, Hengsel hvit, 000503060B Vormann, 000503060W Vormann, 000503070W Vormann, Vormann, Dørhengsel, Bånd, Dørhengsel