Hengsel - DIN 7954 C - rullet - med rette kanter - Pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • Brun,
  • DIN 7954 C
  • Rullet
  • Plastbelagt
  • Med naglet messingstift
Teknisk informasjon
  • Materialtykkelse - 1,4 mm
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Type
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Type Dimensjoner (A x B x tykkelse) Skruehull VE Pris eksl. moms
000503060Bxx brun 60 x 60 mm 6 (Ø 3 mm) 20 stk
NOK 520,00
(NOK 26,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000503060Wxx hvit 60 x 60 mm 6 (Ø 3 mm) 10 stk
NOK 260,00
(NOK 26,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000503070Wxx hvit 70 x 70 mm 6 (Ø 3,5 mm) 10 stk
NOK 266,00
(NOK 26,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Hengsler, DIN 7954 C, Hengsel DIN 7954 C, Hengsel Vormann, Hengsel med rette kanter, Hengsel rullet, Hengsel brun, Hengsel plastbelagt, Hengsel hvit, 000503060B Vormann, 000503060W Vormann, 000503070W Vormann, Vormann, Dørhengsel, Bånd, Dørhengsel