Hengsel - DIN 7954 D - rullet - bred - galvanisert - pris per PE

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • Bred
  • Rullet
  • Med naglet stift
Teknisk informasjon
  • Overflate - galvanisert
  • Standard - DIN 7954 D
  • Pris per PE
Gjennomføring (14)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)
Antall skruer
Stift
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse) Antall skruer Stift VE Pris eksl. moms
000504025Zxx 25 x 38 x 0,8 mm 6 (Ø 2,5 mm) Messingstift, naglet 50 stk.
NOK 554,00
(NOK 11,08 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
092050000xxx 30 x 45 X 0,9 mm 6 (Ø 2,5 mm) Messingstift, naglet 10 stk.
NOK 176,00
(NOK 17,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000504030Zxx 30 x 45 X 0,9 mm 6 (Ø 3,0 mm) Messingstift, naglet 50 stk.
NOK 576,00
(NOK 11,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
092051000xxx 40 x 60 x 1,2 mm 6 (Ø 3,0 mm) Messingstift, naglet 10 stk.
NOK 232,00
(NOK 23,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000504040Zxx 40 x 60 x 1,2 mm 6 (Ø 3,0 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 243,00
(NOK 12,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000404040ZLx 40 x 60 x 1,2 mm 6 (Ø 3,0 mm) Jernstift, naglet 500 stk.
NOK 5.590,00
(NOK 11,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000504050Zxx 50 x 75 x 1,2 mm 8 (Ø 3,5 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 303,00
(NOK 15,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000404050ZLx 50 x 75 x 1,2 mm 8 (Ø 3,5 mm) Jernstift, naglet 200 stk.
NOK 3.160,00
(NOK 15,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000504060Zxx 60 x 90 x 1,4 mm 8 (Ø 3,5 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 368,00
(NOK 18,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000404060ZLx 60 x 90 x 1,4 mm 8 (Ø 3,5 mm) Jernstift, naglet 100 stk.
NOK 2.270,00
(NOK 22,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000504070Zxx 70 x 105 x 1,5 mm 8 (Ø 4,0 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 533,00
(NOK 26,65 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000504080Zxx 80 x 120 x 1,8 mm 8 (Ø 4,0 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 757,00
(NOK 37,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000504090Zxx 90 x 133 x 1,8 mm 8 (Ø 4,5 mm) Messingstift, naglet 10 stk.
NOK 553,00
(NOK 55,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000504100Zxx 100 x 145 x 2 mm 8 (Ø 4,5 mm) Messingstift, naglet 10 stk.
NOK 589,00
(NOK 58,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Hengsel DIN 7954 D, DIN 7954 D, Beslag, Beslag hengsel, Forbinder, Hengsel rullet, Hengsel bred, bredt hengsel, Hengsel galvanisert, Hengsel med messingstift, Hengsel med jernstift, Hengsel med naglet stift, Hengsler, Hengselsett, 000504025Z Vormann, 092050000 Vormann, 000504030Z Vormann, 092051000 Vormann, 000504040Z Vormann, 000404040ZL Vormann, 000504050Z Vormann, 000404050ZL Vormann, 000504060Z Vormann, 000404060ZL Vormann, 000504070Z Vormann, 000504080Z Vormann, 000504090Z Vormann, 000504100Z Vormann, Vormann, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel