Hengsel - DIN 7954 D - rullet - bred - galvanisert - pris per PE

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • Bred
  • Rullet
  • Med naglet stift
Teknisk informasjon
  • Overflate - galvanisert
  • Standard - DIN 7954 D
  • Pris per PE
Gjennomføring (14)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)
Antall skruer
Stift
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 000504025Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)25 x 38 x 0,8 mm
Antall skruer6 (Ø 2,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 554,00
(NOK 11,08 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 092050000xxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)30 x 45 X 0,9 mm
Antall skruer6 (Ø 2,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 176,00
(NOK 17,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000504030Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)30 x 45 X 0,9 mm
Antall skruer6 (Ø 3,0 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 576,00
(NOK 11,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 092051000xxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)40 x 60 x 1,2 mm
Antall skruer6 (Ø 3,0 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 232,00
(NOK 23,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000504040Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)40 x 60 x 1,2 mm
Antall skruer6 (Ø 3,0 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 243,00
(NOK 12,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000404040ZLx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)40 x 60 x 1,2 mm
Antall skruer6 (Ø 3,0 mm)
StiftJernstift, naglet
VE500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 5.590,00
(NOK 11,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000504050Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)50 x 75 x 1,2 mm
Antall skruer8 (Ø 3,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 303,00
(NOK 15,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000404050ZLx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)50 x 75 x 1,2 mm
Antall skruer8 (Ø 3,5 mm)
StiftJernstift, naglet
VE200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.160,00
(NOK 15,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000504060Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)60 x 90 x 1,4 mm
Antall skruer8 (Ø 3,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 368,00
(NOK 18,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000404060ZLx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)60 x 90 x 1,4 mm
Antall skruer8 (Ø 3,5 mm)
StiftJernstift, naglet
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.270,00
(NOK 22,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000504070Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)70 x 105 x 1,5 mm
Antall skruer8 (Ø 4,0 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 533,00
(NOK 26,65 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000504080Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)80 x 120 x 1,8 mm
Antall skruer8 (Ø 4,0 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 757,00
(NOK 37,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000504090Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)90 x 133 x 1,8 mm
Antall skruer8 (Ø 4,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 553,00
(NOK 55,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000504100Zxx
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)100 x 145 x 2 mm
Antall skruer8 (Ø 4,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 589,00
(NOK 58,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Hengsel DIN 7954 D, DIN 7954 D, Beslag, Beslag hengsel, Forbinder, Hengsel rullet, Hengsel bred, bredt hengsel, Hengsel galvanisert, Hengsel med messingstift, Hengsel med jernstift, Hengsel med naglet stift, Hengsler, Hengselsett, 000504025Z Vormann, 092050000 Vormann, 000504030Z Vormann, 092051000 Vormann, 000504040Z Vormann, 000404040ZL Vormann, 000504050Z Vormann, 000404050ZL Vormann, 000504060Z Vormann, 000404060ZL Vormann, 000504070Z Vormann, 000504080Z Vormann, 000504090Z Vormann, 000504100Z Vormann, Vormann, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel