Hengsel - DIN 7955 D - slått - bred - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Slått
Teknisk informasjon
  • DIN 7955 D
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)
Skruehull
Type
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x060636
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)50 x 75 x 2 mm
Skruehull8 (Ø 3,5 mm)
TypeMessingstift, naglet
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.920,00
(NOK 38,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x060387
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)60 x 90 x 2 mm
Skruehull8 (Ø 4 mm)
TypeMessingstift, naglet
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.030,00
(NOK 51,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x060417
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)80 x 120 x 2,4 mm
Skruehull8 (Ø 4 mm)
TypeMessingstift, naglet
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.810,00
(NOK 90,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x060424
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)100 x 150 x 3,0 mm
Skruehull8 (Ø 5 mm)
TypeStålstift, naglet
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.030,00
(NOK 151,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Vormann hengsel, Beslag, Hengsel DIN 7955 D, Slått hengsel, Bredt hengsel, Hengsel med messingstift, Hengsel med naglet messingstift, DIN 7955 D, Hengsel ubehandlet stål, Hengsel med stålstift, 000704060 Vormann, 000704050Z Vormann, 000704060Z Vormann, 000704080Z Vormann, 000704100Z Vormann, Vormann, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel