Hengsel - DIN 7955 D - slått - bred - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Slått
Teknisk informasjon
  • DIN 7955 D
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)
Skruehull
Type
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse) Skruehull Type VE Pris eksl. moms
38240x060636 50 x 75 x 2 mm 8 (Ø 3,5 mm) Messingstift, naglet 50 stk.
NOK 1.920,00
(NOK 38,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x060387 60 x 90 x 2 mm 8 (Ø 4 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 1.030,00
(NOK 51,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x060417 80 x 120 x 2,4 mm 8 (Ø 4 mm) Messingstift, naglet 20 stk.
NOK 1.810,00
(NOK 90,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x060424 100 x 150 x 3,0 mm 8 (Ø 5 mm) Stålstift, naglet 20 stk.
NOK 3.030,00
(NOK 151,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Vormann hengsel, Beslag, Hengsel DIN 7955 D, Slått hengsel, Bredt hengsel, Hengsel med messingstift, Hengsel med naglet messingstift, DIN 7955 D, Hengsel ubehandlet stål, Hengsel med stålstift, 000704060 Vormann, 000704050Z Vormann, 000704060Z Vormann, 000704080Z Vormann, 000704100Z Vormann, Vormann, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel