Hengsel - rullet - halvbredt - messing - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Rullet
  • Halvbredt
  • Med naglet messingstift
Teknisk informasjon
  • Messing
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x030120
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)40 x 32 x 0,9 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.280,00
(NOK 25,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x030137
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)50 x 39 x 1,1 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 941,00
(NOK 47,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x030144
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)60 x 46 x 1,3 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.430,00
(NOK 71,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Beslag, Beslag hengsel, Kobling, Hengsel rullet, Hengsel halvbredt, Hengsel messing, Hengsel med messingstift, Hengsel med naglet stift, Hengsler, Hengselsett, Hengsel med skruer, 020502040 Vormann, 020502050 Vormann, 020502060 Vormann, Vormann, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel