Hengsel - rullet - halvbredt - messing - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Rullet
  • Halvbredt
  • Med naglet messingstift
Teknisk informasjon
  • Messing
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (A x B x tykkelse) Skruehull VE Pris eksl. moms
38240x030120 40 x 32 x 0,9 mm 4 (Ø 2,5 mm) 50 stk.
NOK 1.280,00
(NOK 25,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x030137 50 x 39 x 1,1 mm 6 (Ø 3 mm) 20 stk.
NOK 941,00
(NOK 47,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x030144 60 x 46 x 1,3 mm 6 (Ø 3 mm) 20 stk.
NOK 1.430,00
(NOK 71,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Beslag, Beslag hengsel, Kobling, Hengsel rullet, Hengsel halvbredt, Hengsel messing, Hengsel med messingstift, Hengsel med naglet stift, Hengsler, Hengselsett, Hengsel med skruer, 020502040 Vormann, 020502050 Vormann, 020502060 Vormann, Vormann, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel