Hengsel - rullet - kraftig - kantet - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Kantet
  • Rullet
  • Kraftig
Teknisk informasjon
  • Med gjennombøyd ledd
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)
Type
Stift
Antall skruer
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x050326
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)50 x 50 x 1,5 mm
TypeMed gjennombøyd ledd
StiftKulehode-stift i messing, løs
Antall skruer4 (Ø 4 mm)
Forpakningsenhet24 stk.
Produktsikkerhet
NOK 537,00
(NOK 22,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x050340
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)63 x 63 x 1,8 mm
TypeMed gjennombøyd ledd
StiftKulehode-stift i messing, løs
Antall skruer6 (Ø 4 mm)
Forpakningsenhet12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 324,00
(NOK 27,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020435
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)63 x 63 x 1,5 mm
TypeRustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440
StiftKulehode-stift i rustfritt stål
Antall skruer6 (Ø 4 mm)
Forpakningsenhet24 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.560,00
(NOK 65,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x050432
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)75 x 60 x 1,9 mm
TypeMed gjennombøyd ledd
StiftKulehode-stift i messing, løs
Antall skruer6 (Ø 4 mm)
Forpakningsenhet24 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.330,00
(NOK 55,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x050371
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)75 x 75 x 1,9 mm
Typemed gjennombøyd ledd
StiftKulehode-stift i messing, løs
Antall skruer6 (Ø 4,5 mm)
Forpakningsenhet12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 383,00
(NOK 31,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 3 uker
Artikkelnummer: 38240x020442
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)75 x 75 x 1,75 mm
TypeRustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440
StiftKulehode-stift i rustfritt stål, løs
Antall skruer6 (Ø 4 mm)
Forpakningsenhet12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 936,00
(NOK 78,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x050401
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)89 x 89 x 2,1 mm
TypeMed gjennombøyd ledd
StiftKulehode-stift i messing, løs
Antall skruer6 (Ø 4,5 mm)
Forpakningsenhet12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 624,00
(NOK 52,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020459
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)90 x 90 x 1,75 mm
TypeRustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440
StiftKulehode-stift i rustfritt stål, løs
Antall skruer6 (Ø 4,5 mm)
Forpakningsenhet12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.290,00
(NOK 107,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x050425
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)100 x 100 x 2,2 mm
TypeMed gjennombøyd ledd
StiftKulehode-stift i messing, løs
Antall skruer8 (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 916,00
(NOK 76,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Vormann-hengsel, Rullet hengsel, Kraftig hengsel, Hengsel med kulehode-stift i messing, Hengsel med kulehode-stift i jern, Hengsler, Kantet hengsel, Galvanisert hengsel, Rustfritt stål-hengsel, Hengsel i rustfritt stål, 000614050Z Vormann, 000614060Z Vormann, 010614060 Vormann, 000614756Z Vormann, 000614075Z Vormann, 010614075 Vormann, 000614090Z Vormann, 010614090 Vormann, 000614100Z Vormann, Hengsler, Vormann, Dørhengsler, Hengsel, Dørhengsel