Hengsel - rullet - kraftig - kantet - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Kantet
  • Rullet
  • Kraftig
Teknisk informasjon
  • Med gjennombøyd ledd
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)
Type
Stift
Antall skruer
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse) Type Stift Antall skruer Forpakningsenhet Pris eksl. moms
38240x050326 50 x 50 x 1,5 mm Med gjennombøyd ledd Kulehode-stift i messing, løs 4 (Ø 4 mm) 24 stk.
NOK 537,00
(NOK 22,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x050340 63 x 63 x 1,8 mm Med gjennombøyd ledd Kulehode-stift i messing, løs 6 (Ø 4 mm) 12 stk.
NOK 324,00
(NOK 27,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x020435 63 x 63 x 1,5 mm Rustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440 Kulehode-stift i rustfritt stål 6 (Ø 4 mm) 24 stk.
NOK 1.560,00
(NOK 65,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x050432 75 x 60 x 1,9 mm Med gjennombøyd ledd Kulehode-stift i messing, løs 6 (Ø 4 mm) 24 stk.
NOK 1.330,00
(NOK 55,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x050371 75 x 75 x 1,9 mm med gjennombøyd ledd Kulehode-stift i messing, løs 6 (Ø 4,5 mm) 12 stk.
NOK 383,00
(NOK 31,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x020442 75 x 75 x 1,75 mm Rustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440 Kulehode-stift i rustfritt stål, løs 6 (Ø 4 mm) 12 stk.
NOK 936,00
(NOK 78,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x050401 89 x 89 x 2,1 mm Med gjennombøyd ledd Kulehode-stift i messing, løs 6 (Ø 4,5 mm) 12 stk.
NOK 624,00
(NOK 52,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x020459 90 x 90 x 1,75 mm Rustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440 Kulehode-stift i rustfritt stål, løs 6 (Ø 4,5 mm) 12 stk.
NOK 1.290,00
(NOK 107,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x050425 100 x 100 x 2,2 mm Med gjennombøyd ledd Kulehode-stift i messing, løs 8 (Ø 5 mm) 12 stk.
NOK 916,00
(NOK 76,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Vormann-hengsel, Rullet hengsel, Kraftig hengsel, Hengsel med kulehode-stift i messing, Hengsel med kulehode-stift i jern, Hengsler, Kantet hengsel, Galvanisert hengsel, Rustfritt stål-hengsel, Hengsel i rustfritt stål, 000614050Z Vormann, 000614060Z Vormann, 010614060 Vormann, 000614756Z Vormann, 000614075Z Vormann, 010614075 Vormann, 000614090Z Vormann, 010614090 Vormann, 000614100Z Vormann, Hengsler, Vormann, Dørhengsler, Hengsel, Dørhengsel