Hengsel - rullet - smalt - messing - pris per PE

Bruksområde
  • Møbelhengsel egnet for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • Smalt
  • Messing
  • Rullet
Teknisk informasjon
  • Med naglet messingstift
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (A x B x tykkelse) Skruehull VE Pris eksl. moms
38240x030014 25 x 20 x 0,8 mm 4 (Ø 2,0 mm) 50 stk
NOK 724,00
(NOK 14,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x410076 25 x 20 x 0,8 mm 4 (Ø 2,0 mm) 20 stk, SB-pakket, 4 stk per kort)
NOK 303,00
(NOK 15,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x030038 30 x 22 x 0,8 mm 4 (Ø 2,5 mm) 50 stk
NOK 839,00
(NOK 16,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x030052 40 x 26 x 0,9 mm 4 (Ø 2,5 mm) 50 stk
NOK 888,00
(NOK 17,76 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x410083 40 x 26 x 0,9 mm 4 (Ø 2,5 mm) 10 stk, SB-pakket, 2 stk per kort)
NOK 306,00
(NOK 30,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x030076 50 x 31 x 1,1 mm 6 (Ø 3 mm) 20 stk
NOK 770,00
(NOK 38,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x030090 60 x 34 x 1,3 mm 6 (Ø 3 mm) 20 stk
NOK 1.040,00
(NOK 52,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Beslag, Beslag hengsel, Kobling, Hengsel rullet, Hengsel smalt, Hengsel messing, Hengsel med, Hengsel med messingstift, Hengsel med naglet stift, Hengsler, Hengselsett, Hengsel med skruer, 020501025 Vormann, 090870000 Vormann, 020501030 Vormann, 020501040 Vormann, 090871000 Vormann, 020501050 Vormann, 020501060 Vormann, Vormann, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel