Hengsel - rullet - smalt - messing - pris per PE

Bruksområde
  • Møbelhengsel egnet for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • Smalt
  • Messing
  • Rullet
Teknisk informasjon
  • Med naglet messingstift
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x030014
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)25 x 20 x 0,8 mm
Skruehull4 (Ø 2,0 mm)
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 724,00
(NOK 14,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x410076
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)25 x 20 x 0,8 mm
Skruehull4 (Ø 2,0 mm)
VE20 stk, SB-pakket, 4 stk per kort)
Produktsikkerhet
NOK 303,00
(NOK 15,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x030038
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)30 x 22 x 0,8 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 839,00
(NOK 16,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x030052
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)40 x 26 x 0,9 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 888,00
(NOK 17,76 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x410083
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)40 x 26 x 0,9 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
VE10 stk, SB-pakket, 2 stk per kort)
Produktsikkerhet
NOK 306,00
(NOK 30,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x030076
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)50 x 31 x 1,1 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
VE20 stk
Produktsikkerhet
NOK 770,00
(NOK 38,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x030090
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)60 x 34 x 1,3 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
VE20 stk
Produktsikkerhet
NOK 1.040,00
(NOK 52,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Beslag, Beslag hengsel, Kobling, Hengsel rullet, Hengsel smalt, Hengsel messing, Hengsel med, Hengsel med messingstift, Hengsel med naglet stift, Hengsler, Hengselsett, Hengsel med skruer, 020501025 Vormann, 090870000 Vormann, 020501030 Vormann, 020501040 Vormann, 090871000 Vormann, 020501050 Vormann, 020501060 Vormann, Vormann, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel