Hullplate - sendzimirgalvanisert - Tykkelse 2 mm - CE-merking - Pris per PE

Bruksområde
  • Hullplaten er egnet for treforbindelser.
Beskrivelse
  • Overflaten er sendzimirgalvanisert.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Stål
  • Overflate - sendzimirgalvanisert
  • Egenskaper - CE-merking EN 14545-2008
  • Materialtykkelse - 2 mm
  • Spiker-Ø - 4 mm
  • Pris per PE
Gjennomføring (17)
avgrensning utvalg
Dimensjoner
Antall hull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38243x210836
Utføring
Dimensjoner40 x 120 mm
Antall hull9
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 724,00
(NOK 7,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210843
Utføring
Dimensjoner40 x 160 mm
Antall hull12
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 493,00
(NOK 9,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210850
Utføring
Dimensjoner50 x 200 mm
Antall hull20
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 477,00
(NOK 9,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210867
Utføring
Dimensjoner60 x 140 mm
Antall hull18
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 822,00
(NOK 8,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210874
Utføring
Dimensjoner60 x 200 mm
Antall hull25
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 288,00
(NOK 11,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210881
Utføring
Dimensjoner60 x 24 mm
Antall hull30
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 362,00
(NOK 14,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210898
Utføring
Dimensjoner80 x 200 mm
Antall hull35
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 387,00
(NOK 15,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210904
Utføring
Dimensjoner80 x 24 mm
Antall hull42
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 461,00
(NOK 18,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210911
Utføring
Dimensjoner80 x 300 mm
Antall hull42
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 584,00
(NOK 23,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210935
Utføring
Dimensjoner100 x 200 mm
Antall hull45
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 477,00
(NOK 19,08 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210942
Utføring
Dimensjoner100 x 240 mm
Antall hull54
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 576,00
(NOK 23,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210959
Utføring
Dimensjoner100 x 300 mm
Antall hull67
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 296,00
(NOK 29,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210973
Utføring
Dimensjoner120 x 240 mm
Antall hull66
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 293,00
(NOK 29,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210980
Utføring
Dimensjoner120 x 300 mm
Antall hull83
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 382,00
(NOK 38,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210997
Utføring
Dimensjoner140 x 400 mm
Antall hull130
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 941,00
(NOK 94,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212342
Utføring
Dimensjoner40 x 160 mm
Antall hull12
VE20 stk, i storpakning
Produktsikkerhet
NOK 197,00
(NOK 9,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212359
Utføring
Dimensjoner60 x 200 mm
Antall hull25
VE20 stk, i storpakning
Produktsikkerhet
NOK 230,00
(NOK 11,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hullplate, Hullplater, Hullplate, Hullplate galvanisert, Hullplater Vormann, Hullplate Vormann, 071040000 Vormann, 071041000 Vormann, 071042000 Vormann, 071043000 Vormann, 071044000 Vormann, 071046000 Vormann, 071047000 Vormann, 071048000 Vormann, 071050000 Vormann, 071051000 Vormann, 071052000 Vormann, 071054000 Vormann, 071055000 Vormann, 071056000 Vormann, 071041000G Vormann, 071044000G Vormann, Vormann, Hullplate, Perforert plate