Hullplate - sendzimirgalvanisert - Tykkelse 2 mm - CE-merking - Pris per PE

Bruksområde
  • Hullplaten er egnet for treforbindelser.
Beskrivelse
  • Overflaten er sendzimirgalvanisert.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Stål
  • Overflate - sendzimirgalvanisert
  • Egenskaper - CE-merking EN 14545-2008
  • Materialtykkelse - 2 mm
  • Spiker-Ø - 4 mm
  • Pris per PE
Gjennomføring (17)
avgrensning utvalg
Dimensjoner
Antall hull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner Antall hull VE Pris eksl. moms
38243x210836 40 x 120 mm 9 100 stk
NOK 724,00
(NOK 7,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210843 40 x 160 mm 12 50 stk
NOK 493,00
(NOK 9,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210850 50 x 200 mm 20 50 stk
NOK 477,00
(NOK 9,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210867 60 x 140 mm 18 100 stk
NOK 822,00
(NOK 8,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210874 60 x 200 mm 25 25 stk
NOK 288,00
(NOK 11,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210881 60 x 24 mm 30 25 stk
NOK 362,00
(NOK 14,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210898 80 x 200 mm 35 25 stk
NOK 387,00
(NOK 15,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210904 80 x 24 mm 42 25 stk
NOK 461,00
(NOK 18,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210911 80 x 300 mm 42 25 stk
NOK 584,00
(NOK 23,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210935 100 x 200 mm 45 25 stk
NOK 477,00
(NOK 19,08 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210942 100 x 240 mm 54 25 stk
NOK 576,00
(NOK 23,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210959 100 x 300 mm 67 10 stk
NOK 296,00
(NOK 29,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210973 120 x 240 mm 66 10 stk
NOK 293,00
(NOK 29,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210980 120 x 300 mm 83 10 stk
NOK 382,00
(NOK 38,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210997 140 x 400 mm 130 10 stk
NOK 941,00
(NOK 94,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x212342 40 x 160 mm 12 20 stk, i storpakning
NOK 197,00
(NOK 9,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x212359 60 x 200 mm 25 20 stk, i storpakning
NOK 230,00
(NOK 11,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hullplate, Hullplater, Hullplate, Hullplate galvanisert, Hullplater Vormann, Hullplate Vormann, 071040000 Vormann, 071041000 Vormann, 071042000 Vormann, 071043000 Vormann, 071044000 Vormann, 071046000 Vormann, 071047000 Vormann, 071048000 Vormann, 071050000 Vormann, 071051000 Vormann, 071052000 Vormann, 071054000 Vormann, 071055000 Vormann, 071056000 Vormann, 071041000G Vormann, 071044000G Vormann, Vormann, Hullplate, Perforert plate