Hullplatevinkel - med Sendzimir-forsinkning - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Hullplatevinkelen egner seg for bruk i industri, håndverk og i hjemmet.
Beskrivelse
  • Hullplatevinkelen er Sendzimir-forsinket.
Teknisk informasjon
  • Materialtykkelse - 2 og 2,5 mm
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (17)
avgrensning utvalg
Dimensjoner
Type
Tykkelse
Antall hull
DIBT
ETA-nr.
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38243x210263
Utføring
Dimensjoner40 x 40 x 60 mm
TypeSendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull10
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 312,00
(NOK 6,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x21027x
Utføring
Dimensjoner60 x 60 x 40 mm
TypeSendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull12
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 295,00
(NOK 5,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210287
Utføring
Dimensjoner60 x 60 x 50 mm
TypeSendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull12
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 378,00
(NOK 7,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210294
Utføring
Dimensjoner60 x 60 x 60 mm
TypeSendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull16
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 428,00
(NOK 8,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210300
Utføring
Dimensjoner60 x 60 x 80 mm
TypeSendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull20
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 625,00
(NOK 12,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210324
Utføring
Dimensjoner80 x 80 x 60 mm
TypeSendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull22
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 664,00
(NOK 13,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210331
Utføring
Dimensjoner80 x 80 x 80 mm
TypeSendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull28
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 720,00
(NOK 14,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210348
Utføring
Dimensjoner100 x 100 x 60 mm
TypeSendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull28
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 789,00
(NOK 15,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210355
Utføring
Dimensjoner100 x 100 x 80 mm
TypeSendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull36
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 559,00
(NOK 22,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210362
Utføring
Dimensjoner100 x 100 x 100 mm
TypeSendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull46
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 584,00
(NOK 23,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x220217
Utføring
Dimensjoner60 x 60 x 40 mm
Typehvit
Tykkelse2,5 mm
Antall hull12
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 280,00
(NOK 11,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212250
Utføring
Dimensjoner60 x 60 x 60 mm
TypeSendzimir-forsinket
Tykkelse2 mm
Antall hull16
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE20 stk., i storpakning
Produktsikkerhet
NOK 171,00
(NOK 8,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x220231
Utføring
Dimensjoner60 x 60 x 60 mm
Typehvit
Tykkelse2,5 mm
Antall hull16
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 839,00
(NOK 16,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212267
Utføring
Dimensjoner80 x 80 x 80 mm
TypeSendzimir-forsinket
Tykkelse2,5 mm
Antall hull28
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE20 stk., i storpakning
Produktsikkerhet
NOK 289,00
(NOK 14,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x380370
Utføring
Dimensjoner40 x 40 x 60 mm
TypeRustfritt stål (V2A)
Tykkelse2 mm
Antall hull6
DIBT-
ETA-nr.-
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 683,00
(NOK 27,32 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x21216y
Utføring
Dimensjoner60 x 60 x 40 mm
TypeRustfritt stål (V4A)
Tykkelse2 mm
Antall hull10
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 773,00
(NOK 30,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210270
Utføring
Dimensjoner60 x 60 x 60 mm
TypeRustfritt stål (V4A)
Tykkelse2 mm
Antall hull12
DIBTZ-9.1-700
ETA-nr.ETA-09/0312
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 480,00
(NOK 48,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hullplatevinkel, Hullplatevinkel, Hullplatevinkel Vormann, Vinkel, Vinkel Vormann, Hullplatevinkel forsinket, Hullplatevinkel Z-9.1-700, Hullplatevinkel ETA-09/0312, Hullplatevinkel Sendzimir-forsinket, Hullplatevinkel hvit, Hullplatevinkel rustfritt stål, Hullplatevinkel rustfri, 070934000 Vormann, 070935000 Vormann, 070936000 Vormann, 070937000 Vormann, 070938000 Vormann, 070940000 Vormann, 070941000 Vormann, 070943000 Vormann, 070944000 Vormann, 070945000 Vormann, 070935000W Vormann, 070937000G Vormann, 070937000W Vormann, 070941000G Vormann, 070934000RF Vormann, 070935000RF Vormann, 070937000RF Vormann, Vormann, Hullbåndsvinkel, Hullvinkel, Perforert vinkel