Hullplatevinkel - med Sendzimir-forsinkning - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Hullplatevinkelen egner seg for bruk i industri, håndverk og i hjemmet.
Beskrivelse
  • Hullplatevinkelen er Sendzimir-forsinket.
Teknisk informasjon
  • Materialtykkelse - 2 og 2,5 mm
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (17)
avgrensning utvalg
Dimensjoner
Type
Tykkelse
Antall hull
DIBT
ETA-nr.
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner Type Tykkelse Antall hull DIBT ETA-nr. VE Pris eksl. moms
38243x210263 40 x 40 x 60 mm Sendzimir-forsinket 2,5 mm 10 Z-9.1-700 ETA-09/0312 50 stk.
NOK 312,00
(NOK 6,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x21027x 60 x 60 x 40 mm Sendzimir-forsinket 2,5 mm 12 Z-9.1-700 ETA-09/0312 50 stk.
NOK 295,00
(NOK 5,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210287 60 x 60 x 50 mm Sendzimir-forsinket 2,5 mm 12 Z-9.1-700 ETA-09/0312 50 stk.
NOK 378,00
(NOK 7,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210294 60 x 60 x 60 mm Sendzimir-forsinket 2,5 mm 16 Z-9.1-700 ETA-09/0312 50 stk.
NOK 428,00
(NOK 8,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210300 60 x 60 x 80 mm Sendzimir-forsinket 2,5 mm 20 Z-9.1-700 ETA-09/0312 50 stk.
NOK 625,00
(NOK 12,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210324 80 x 80 x 60 mm Sendzimir-forsinket 2,5 mm 22 Z-9.1-700 ETA-09/0312 50 stk.
NOK 664,00
(NOK 13,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210331 80 x 80 x 80 mm Sendzimir-forsinket 2,5 mm 28 Z-9.1-700 ETA-09/0312 50 stk.
NOK 720,00
(NOK 14,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210348 100 x 100 x 60 mm Sendzimir-forsinket 2,5 mm 28 Z-9.1-700 ETA-09/0312 50 stk.
NOK 789,00
(NOK 15,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210355 100 x 100 x 80 mm Sendzimir-forsinket 2,5 mm 36 Z-9.1-700 ETA-09/0312 25 stk.
NOK 559,00
(NOK 22,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210362 100 x 100 x 100 mm Sendzimir-forsinket 2,5 mm 46 Z-9.1-700 ETA-09/0312 25 stk.
NOK 584,00
(NOK 23,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x220217 60 x 60 x 40 mm hvit 2,5 mm 12 Z-9.1-700 ETA-09/0312 25 stk.
NOK 280,00
(NOK 11,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x212250 60 x 60 x 60 mm Sendzimir-forsinket 2 mm 16 Z-9.1-700 ETA-09/0312 20 stk., i storpakning
NOK 171,00
(NOK 8,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x220231 60 x 60 x 60 mm hvit 2,5 mm 16 Z-9.1-700 ETA-09/0312 50 stk.
NOK 839,00
(NOK 16,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x212267 80 x 80 x 80 mm Sendzimir-forsinket 2,5 mm 28 Z-9.1-700 ETA-09/0312 20 stk., i storpakning
NOK 289,00
(NOK 14,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x380370 40 x 40 x 60 mm Rustfritt stål (V2A) 2 mm 6 - - 25 stk.
NOK 683,00
(NOK 27,32 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x21216y 60 x 60 x 40 mm Rustfritt stål (V4A) 2 mm 10 Z-9.1-700 ETA-09/0312 25 stk.
NOK 773,00
(NOK 30,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210270 60 x 60 x 60 mm Rustfritt stål (V4A) 2 mm 12 Z-9.1-700 ETA-09/0312 10 stk.
NOK 480,00
(NOK 48,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hullplatevinkel, Hullplatevinkel, Hullplatevinkel Vormann, Vinkel, Vinkel Vormann, Hullplatevinkel forsinket, Hullplatevinkel Z-9.1-700, Hullplatevinkel ETA-09/0312, Hullplatevinkel Sendzimir-forsinket, Hullplatevinkel hvit, Hullplatevinkel rustfritt stål, Hullplatevinkel rustfri, 070934000 Vormann, 070935000 Vormann, 070936000 Vormann, 070937000 Vormann, 070938000 Vormann, 070940000 Vormann, 070941000 Vormann, 070943000 Vormann, 070944000 Vormann, 070945000 Vormann, 070935000W Vormann, 070937000G Vormann, 070937000W Vormann, 070941000G Vormann, 070934000RF Vormann, 070935000RF Vormann, 070937000RF Vormann, Vormann, Hullbåndsvinkel, Hullvinkel, Perforert vinkel