Hurtigledd - stål eller rustfritt stål (V2A) - selvbetjeningspakket eller i håndverkspakning - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Hurtigleddet for bruk i industri, håndverk og hobby.
Beskrivelse
  • Utførelser i galvanisert eller rustfritt stål
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål eller rustfritt stål (V2A)
  • Utførelse - selvbetjeningspakket eller i håndverkspakning
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (13)
avgrensning utvalg
Type
A1
A2
B
C
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 9067xx662819
Utføring
Typegalvanisert
A129 mm
A25 mm
B10 mm
C3,5 mm
Forpakningsenhet10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakket)
Produktsikkerhet
NOK 112,00
(NOK 11,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx662826
Utføring
Typegalvanisert
A140 mm
A26,5 mm
B13 mm
C5 mm
Forpakningsenhet10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakket)
Produktsikkerhet
NOK 143,00
(NOK 14,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx662833
Utføring
Typegalvanisert
A145 mm
A27,5 mm
B14 mm
C6 mm
Forpakningsenhet5 stk., selvbetjeningspakket
Produktsikkerhet
NOK 97,00
(NOK 19,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx662840
Utføring
Typegalvanisert
A158 mm
A29 mm
B18 mm
C8 mm
Forpakningsenhet5 stk., selvbetjeningspakket
Produktsikkerhet
NOK 127,00
(NOK 25,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx662857
Utføring
Typegalvanisert
A169 mm
A212 mm
B20 mm
C10 mm
Forpakningsenhet5 stk., selvbetjeningspakket
Produktsikkerhet
NOK 171,00
(NOK 34,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658843
Utføring
Typegalvanisert
A129 mm
A25 mm
B10 mm
C3,5 mm
Forpakningsenhet100 stk., i håndverkspakning
Produktsikkerhet
NOK 549,00
(NOK 5,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658836
Utføring
Typegalvanisert
A138 mm
A26,5 mm
B13 mm
C5 mm
Forpakningsenhet100 stk., i håndverkspakning
Produktsikkerhet
NOK 724,00
(NOK 7,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658829
Utføring
Typegalvanisert
A145 mm
A27,5 mm
B14 mm
C6 mm
Forpakningsenhet100 stk., i håndverkspakning
Produktsikkerhet
NOK 859,00
(NOK 8,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658812
Utføring
Typegalvanisert
A160 mm
A210 mm
B18 mm
C8 mm
Forpakningsenhet50 stk., i håndverkspakning
Produktsikkerhet
NOK 730,00
(NOK 14,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx668805
Utføring
Typegalvanisert
A169 mm
A212 mm
B20 mm
C10 mm
Forpakningsenhet25 stk., i håndverkspakning
Produktsikkerhet
NOK 577,00
(NOK 23,08 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx664547
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
A125 mm
A25 mm
B10 mm
C3,5 mm
Forpakningsenhet5 stk., selvbetjeningspakket
Produktsikkerhet
NOK 140,00
(NOK 28,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx664554
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
A131,5 mm
A25,5 mm
B11,5 mm
C4 mm
Forpakningsenhet5 stk., selvbetjeningspakket
Produktsikkerhet
NOK 153,00
(NOK 30,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx664561
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
A138,5 mm
A26 mm
B13 mm
C5 mm
Forpakningsenhet5 stk., selvbetjeningspakket
Produktsikkerhet
NOK 181,00
(NOK 36,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hurtigledd, Hurtigledd galvanisert, Hurtigledd rustfritt stål, Hurtigledd rustfritt, Hurtigledd Vormann, 007900260AV Vormann, 007900261AV Vormann, 007900262AV Vormann, 007900263AV Vormann, 007900264AV Vormann, 007900260HP Vormann, 007900261HP Vormann, 007900262HP Vormann, 007900263HP Vormann, 007900264HP Vormann, 007900779AV Vormann, 007900780AV Vormann, 007900781AV Vormann, Vormann, Hurtigledd for kjetting, Hurtigkobling for kjetting, Forbindelsesledd for kjetting