Hurtigledd - stål eller rustfritt stål (V2A) - selvbetjeningspakket eller i håndverkspakning - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Hurtigleddet for bruk i industri, håndverk og hobby.
Beskrivelse
  • Utførelser i galvanisert eller rustfritt stål
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål eller rustfritt stål (V2A)
  • Utførelse - selvbetjeningspakket eller i håndverkspakning
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (13)
avgrensning utvalg
Type
A1
A2
B
C
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Type A1 A2 B C Forpakningsenhet Pris eksl. moms
9067xx662819 galvanisert 29 mm 5 mm 10 mm 3,5 mm 10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakket)
NOK 112,00
(NOK 11,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx662826 galvanisert 40 mm 6,5 mm 13 mm 5 mm 10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakket)
NOK 143,00
(NOK 14,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx662833 galvanisert 45 mm 7,5 mm 14 mm 6 mm 5 stk., selvbetjeningspakket
NOK 97,00
(NOK 19,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx662840 galvanisert 58 mm 9 mm 18 mm 8 mm 5 stk., selvbetjeningspakket
NOK 127,00
(NOK 25,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx662857 galvanisert 69 mm 12 mm 20 mm 10 mm 5 stk., selvbetjeningspakket
NOK 171,00
(NOK 34,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx658843 galvanisert 29 mm 5 mm 10 mm 3,5 mm 100 stk., i håndverkspakning
NOK 549,00
(NOK 5,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx658836 galvanisert 38 mm 6,5 mm 13 mm 5 mm 100 stk., i håndverkspakning
NOK 724,00
(NOK 7,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx658829 galvanisert 45 mm 7,5 mm 14 mm 6 mm 100 stk., i håndverkspakning
NOK 859,00
(NOK 8,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx658812 galvanisert 60 mm 10 mm 18 mm 8 mm 50 stk., i håndverkspakning
NOK 730,00
(NOK 14,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx668805 galvanisert 69 mm 12 mm 20 mm 10 mm 25 stk., i håndverkspakning
NOK 577,00
(NOK 23,08 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx664547 Rustfritt stål (V2A) 25 mm 5 mm 10 mm 3,5 mm 5 stk., selvbetjeningspakket
NOK 140,00
(NOK 28,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx664554 Rustfritt stål (V2A) 31,5 mm 5,5 mm 11,5 mm 4 mm 5 stk., selvbetjeningspakket
NOK 153,00
(NOK 30,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx664561 Rustfritt stål (V2A) 38,5 mm 6 mm 13 mm 5 mm 5 stk., selvbetjeningspakket
NOK 181,00
(NOK 36,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hurtigledd, Hurtigledd galvanisert, Hurtigledd rustfritt stål, Hurtigledd rustfritt, Hurtigledd Vormann, 007900260AV Vormann, 007900261AV Vormann, 007900262AV Vormann, 007900263AV Vormann, 007900264AV Vormann, 007900260HP Vormann, 007900261HP Vormann, 007900262HP Vormann, 007900263HP Vormann, 007900264HP Vormann, 007900779AV Vormann, 007900780AV Vormann, 007900781AV Vormann, Vormann, Hurtigledd for kjetting, Hurtigkobling for kjetting, Forbindelsesledd for kjetting