Isolasjonsholder DHK - Tallerken-Ø 45 til 90 mm - Nominell bordiameter 8 mm - Lengde 65 til 245 mm - Forpakning 100 og 250 stk. - Pris per forpakning

Bruksområde
  • Isolasjonsholderen DHK er egnet for festing av myke og trykkfaste isolasjonsmaterialer i ventilerte fasader, som stein- og glassull, polystyren, skumglassplater, lette trefiberplater samt harde byggeplater.
Beskrivelse
  • Isolasjonsholderen DHK monteres ved gjennomstikksmontering ved å slås inn med hammer. Ved innslåing spenner ribbene seg fast i borehullet og sørger for optimalt press.
Teknisk informasjon
  • Nominell bordiameter - 8 mm
  • Min. boredybde - 30 mm
  • Min. forankringsdybde - 20 mm
Gjennomføring (14)
avgrensning utvalg
Tallerken-Ø
Plugglengde
Maks. tykkelse på isolasjon
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Tallerken-Ø Plugglengde Maks. tykkelse på isolasjon Forpakningsenhet Pris eksl. moms
9288080937 90 mm 65 mm 40 mm 250 stk.
NOK 1.461,24
(NOK 5,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 51,24
Produktsikkerhet
928808093800 90 mm 85 mm 60 mm 250 stk.
NOK 1.575,10
(NOK 6,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 55,10
Produktsikkerhet
928808093900 90 mm 105 mm 80 mm 250 stk.
NOK 1.710,06
(NOK 6,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 60,06
Produktsikkerhet
928808094000 90 mm 125 mm 100 mm 250 stk.
NOK 1.927,60
(NOK 7,71 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 67,60
Produktsikkerhet
928808094100 90 mm 145 mm 120 mm 200 stk.
NOK 1.751,32
(NOK 7,01 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 61,32
Produktsikkerhet
928808094900 90 mm 165 mm 140 mm 200 stk.
NOK 2.269,59
(NOK 11,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 79,59
Produktsikkerhet
928851215000 90 mm 185 mm 160 mm 100 stk.
NOK 1.264,40
(NOK 12,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 44,40
Produktsikkerhet
928851215100 90 mm 205 mm 180 mm 100 stk.
NOK 1.399,04
(NOK 13,99 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 49,04
Produktsikkerhet
928851215300 90 mm 225 mm 200 mm 100 stk.
NOK 1.533,65
(NOK 15,34 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 53,65
Produktsikkerhet
928851215400 90 mm 245 mm 220 mm 100 stk.
NOK 1.761,67
(NOK 17,62 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 61,67
Produktsikkerhet
928808089200 45 mm 65 mm 40 mm 250 stk.
NOK 1.544,01
(NOK 6,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 54,01
Produktsikkerhet
928808089300 45 mm 85 mm 60 mm 250 stk.
NOK 1.751,45
(NOK 7,01 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 61,45
Produktsikkerhet
928808089400 45 mm 105 mm 80 mm 250 stk.
NOK 2.041,54
(NOK 8,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 71,54
Produktsikkerhet
928808089500 45 mm 125 mm 100 mm 250 stk.
NOK 2.424,89
(NOK 9,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 84,89
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: isolasjonsholder dhk, isolasjonsholder, dhk, dhk 45, festesystemer, festeteknikk, tetningsmaterialer, isolasjonsfeste