Isolasjonsholder DHK - Tallerken-Ø 45 til 90 mm - Nominell bordiameter 8 mm - Lengde 65 til 245 mm - Forpakning 100 og 250 stk. - Pris per forpakning

Bruksområde
  • Isolasjonsholderen DHK er egnet for festing av myke og trykkfaste isolasjonsmaterialer i ventilerte fasader, som stein- og glassull, polystyren, skumglassplater, lette trefiberplater samt harde byggeplater.
Beskrivelse
  • Isolasjonsholderen DHK monteres ved gjennomstikksmontering ved å slås inn med hammer. Ved innslåing spenner ribbene seg fast i borehullet og sørger for optimalt press.
Teknisk informasjon
  • Nominell bordiameter - 8 mm
  • Min. boredybde - 30 mm
  • Min. forankringsdybde - 20 mm
Gjennomføring (14)
avgrensning utvalg
Tallerken-Ø
Plugglengde
Maks. tykkelse på isolasjon
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 9288080937
Utføring
Tallerken-Ø90 mm
Plugglengde65 mm
Maks. tykkelse på isolasjon40 mm
Forpakningsenhet250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.461,24
(NOK 5,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 51,24
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928808093800
Utføring
Tallerken-Ø90 mm
Plugglengde85 mm
Maks. tykkelse på isolasjon60 mm
Forpakningsenhet250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.575,10
(NOK 6,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 55,10
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928808093900
Utføring
Tallerken-Ø90 mm
Plugglengde105 mm
Maks. tykkelse på isolasjon80 mm
Forpakningsenhet250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.710,06
(NOK 6,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 60,06
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928808094000
Utføring
Tallerken-Ø90 mm
Plugglengde125 mm
Maks. tykkelse på isolasjon100 mm
Forpakningsenhet250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.927,60
(NOK 7,71 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 67,60
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928808094100
Utføring
Tallerken-Ø90 mm
Plugglengde145 mm
Maks. tykkelse på isolasjon120 mm
Forpakningsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.751,32
(NOK 7,01 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 61,32
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928808094900
Utføring
Tallerken-Ø90 mm
Plugglengde165 mm
Maks. tykkelse på isolasjon140 mm
Forpakningsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.269,59
(NOK 11,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 79,59
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928851215000
Utføring
Tallerken-Ø90 mm
Plugglengde185 mm
Maks. tykkelse på isolasjon160 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.264,40
(NOK 12,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 44,40
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928851215100
Utføring
Tallerken-Ø90 mm
Plugglengde205 mm
Maks. tykkelse på isolasjon180 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.399,04
(NOK 13,99 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 49,04
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928851215300
Utføring
Tallerken-Ø90 mm
Plugglengde225 mm
Maks. tykkelse på isolasjon200 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.533,65
(NOK 15,34 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 53,65
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928851215400
Utføring
Tallerken-Ø90 mm
Plugglengde245 mm
Maks. tykkelse på isolasjon220 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.761,67
(NOK 17,62 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 61,67
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928808089200
Utføring
Tallerken-Ø45 mm
Plugglengde65 mm
Maks. tykkelse på isolasjon40 mm
Forpakningsenhet250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.544,01
(NOK 6,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 54,01
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928808089300
Utføring
Tallerken-Ø45 mm
Plugglengde85 mm
Maks. tykkelse på isolasjon60 mm
Forpakningsenhet250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.751,45
(NOK 7,01 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 61,45
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928808089400
Utføring
Tallerken-Ø45 mm
Plugglengde105 mm
Maks. tykkelse på isolasjon80 mm
Forpakningsenhet250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.041,54
(NOK 8,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 71,54
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928808089500
Utføring
Tallerken-Ø45 mm
Plugglengde125 mm
Maks. tykkelse på isolasjon100 mm
Forpakningsenhet250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.424,89
(NOK 9,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 84,89
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: isolasjonsholder dhk, isolasjonsholder, dhk, dhk 45, festesystemer, festeteknikk, tetningsmaterialer, isolasjonsfeste