Isolasjonsskive - med spiker og karmplugg inkl. skruer - Skive-Ø 36 til 90 mm - PE 50/100/250 stk. - Pris per PE

Bruksområde
  • Med isolasjonsskiver kan myke isolasjonsplater festes i alle byggematerialer.
Beskrivelse
  • Skivestørrelsen må velges i samsvar med isolasjonsmaterialets trykkfasthet.
  • Isolasjonsskiven brukes i kombinasjon med plugger, skruer eller spiker, avhengig av eksisterende forankringsgrunnlag.
Teknisk informasjon
  • Skive-Ø - 36-90 mm
Gjennomføring (8)
avgrensning utvalg
Skive-Ø
Skivehøyde
Gjennomgangshull
Platetykkelse
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928800428300
Utføring
Skive-Ø36 mm
Skivehøyde3 mm
Gjennomgangshull5 mm
Platetykkelse-
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 374,14
(NOK 3,74 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 13,14
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800428600
Utføring
Skive-Ø36 mm
Skivehøyde3 mm
Gjennomgangshull5 mm
Platetykkelse-
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 295,91
(NOK 2,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,91
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800168000
Utføring
Skive-Ø60 mm
Skivehøyde7 mm
Gjennomgangshull8 mm
Platetykkelse-
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 483,99
(NOK 4,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 16,99
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804431700
Utføring
Skive-Ø60 mm
Skivehøyde7 mm
Gjennomgangshull10,5 mm
Platetykkelse0,5 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 279,81
(NOK 5,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 9,81
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928808880500
Utføring
Skive-Ø60 mm
Skivehøyde3 mm
Gjennomgangshull10,5 mm
Platetykkelse0,5 mm
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.790,44
(NOK 17,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 90,44
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804431800
Utføring
Skive-Ø70 mm
Skivehøyde3 mm
Gjennomgangshull10,5 mm
Platetykkelse-
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 357,00
(NOK 7,14 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 18,00
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928808095700
Utføring
Skive-Ø90 mm
Skivehøyde7 mm
Gjennomgangshull4 mm
Platetykkelse-
Pakningsenhet250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.419,92
(NOK 5,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 49,92
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928808095800
Utføring
Skive-Ø90 mm
Skivehøyde7 mm
Gjennomgangshull8 mm
Platetykkelse-
Pakningsenhet250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.492,23
(NOK 5,97 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 52,23
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: isolasjonsskive, isolasjonsskive hk 36, isolasjonsskive iso-skive 8/60, isolasjonsskive hv 36, isolasjonsskive dt 60/10, isolasjonsskive dtm-a4, isolasjonsskive dtm 70/10, isolasjonsskive dt 90, hk 36, iso-skive 8/60, hv 36, dt 60/10, dtm-a4, dtm 70/10, dt 90, fischer, fischer isolasjonsskive, skiveplugg