Isolasjonsskive - med spiker og karmplugg inkl. skruer - Skive-Ø 36 til 90 mm - PE 50/100/250 stk. - Pris per PE

Bruksområde
  • Med isolasjonsskiver kan myke isolasjonsplater festes i alle byggematerialer.
Beskrivelse
  • Skivestørrelsen må velges i samsvar med isolasjonsmaterialets trykkfasthet.
  • Isolasjonsskiven brukes i kombinasjon med plugger, skruer eller spiker, avhengig av eksisterende forankringsgrunnlag.
Teknisk informasjon
  • Skive-Ø - 36-90 mm
Gjennomføring (8)
avgrensning utvalg
Skive-Ø
Skivehøyde
Gjennomgangshull
Platetykkelse
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Skive-Ø Skivehøyde Gjennomgangshull Platetykkelse Pakningsenhet Pris eksl. moms
928800428300 36 mm 3 mm 5 mm - 100 stk.
NOK 374,14
(NOK 3,74 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 13,14
Produktsikkerhet
928800428600 36 mm 3 mm 5 mm - 100 stk.
NOK 295,91
(NOK 2,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,91
Produktsikkerhet
928800168000 60 mm 7 mm 8 mm - 100 stk.
NOK 483,99
(NOK 4,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 16,99
Produktsikkerhet
928804431700 60 mm 7 mm 10,5 mm 0,5 mm 50 stk.
NOK 279,81
(NOK 5,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 9,81
Produktsikkerhet
928808880500 60 mm 3 mm 10,5 mm 0,5 mm 100 stk.
NOK 1.790,44
(NOK 17,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 90,44
Produktsikkerhet
928804431800 70 mm 3 mm 10,5 mm - 50 stk.
NOK 357,00
(NOK 7,14 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 18,00
Produktsikkerhet
928808095700 90 mm 7 mm 4 mm - 250 stk.
NOK 1.419,92
(NOK 5,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 49,92
Produktsikkerhet
928808095800 90 mm 7 mm 8 mm - 250 stk.
NOK 1.492,23
(NOK 5,97 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 52,23
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: isolasjonsskive, isolasjonsskive hk 36, isolasjonsskive iso-skive 8/60, isolasjonsskive hv 36, isolasjonsskive dt 60/10, isolasjonsskive dtm-a4, isolasjonsskive dtm 70/10, isolasjonsskive dt 90, hk 36, iso-skive 8/60, hv 36, dt 60/10, dtm-a4, dtm 70/10, dt 90, fischer, fischer isolasjonsskive, skiveplugg