Kistebeslag - fransk - rullet - kraftig - pakke med 10 eller 20 stk.

Bruksområde
  • Kistebeslag egnet for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • Rullet
  • Kraftig
Teknisk informasjon
  • Med naglet rustfri stålstift
  • Med forsenkede skruehull
  • Pakningsstørrelse - 10 eller 20 stk.
Gjennomføring (11)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)
Type
Stift
Skruehull
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x080125
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)120 x 30 x 2 mm
TypeMed forsenkede skruehull
StiftMessingstift, naglet
Skruehull6 (Ø 4 mm)
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 342,00
(NOK 17,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x080132
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)140 x 35 x 2 mm
TypeMed forsenkede skruehull
StiftMessingstift, naglet
Skruehull8 (Ø 4 mm)
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 349,00
(NOK 17,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x080156
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)160 x 35 x 2 mm
TypeMed forsenkede skruehull
StiftMessingstift, naglet
Skruehull8 (Ø 4 mm)
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 375,00
(NOK 18,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020619
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)160 x 35 x 2 mm
TypeRustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440
StiftRustfri stålstift, naglet
Skruehull8 (Ø 4 mm)
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 789,00
(NOK 78,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x080163
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)180 x 35 x 2 mm
TypeMed forsenkede skruehull
StiftMessingstift, naglet
Skruehull8 (Ø 4 mm)
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 401,00
(NOK 20,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x080187
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)200 x 35 x 2 mm
TypeMed forsenkede skruehull
StiftMessingstift, naglet
Skruehull8 (Ø 4 mm)
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 214,00
(NOK 21,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020626
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)200 x 35 x 2 mm
TypeRustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440
StiftRustfri stålstift, naglet
Skruehull8 (Ø 4 mm)
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 924,00
(NOK 92,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 38240x080194
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)250 x 38 x 2,5 mm
TypeMed forsenkede skruehull
StiftMessingstift, naglet
Skruehull10 (Ø 5 mm)
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 322,00
(NOK 32,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x080217
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)300 x 38 x 2,5 mm
TypeMed forsenkede skruehull
StiftMessingstift, naglet
Skruehull10 (Ø 5 mm)
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 359,00
(NOK 35,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x080231
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)400 x 40 x 3 mm
TypeMed forsenkede skruehull
StiftMessingstift, naglet
Skruehull10 (Ø 5 mm)
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 510,00
(NOK 51,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x080248
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)500 x 40 x 3 mm
TypeMed forsenkede skruehull
StiftMessingstift, naglet
Skruehull10 (Ø 5 mm)
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 766,00
(NOK 76,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Hengsel Vormann, Kistebeslag, Kistebeslag Vormann, Kistebeslag rullet, Kistebeslag fransk, Fransk kistebeslag, Kistebeslag med rustfri stålstift, Kistebeslag med forsenkede skruehull, Kistebeslag, 000028120Z Vormann, 000028140Z Vormann, 000028160Z Vormann, 010028160 Vormann, 000028180Z Vormann, 000028200Z Vormann, 010028200 Vormann, 000028250Z Vormann, 000028300Z Vormann, 000028400Z Vormann, 000028500Z Vormann, Vormann, Hengsler, Hengsel Vormann, Klaffhengsel, Kistehengsel, Lokkhengsel, Forbindelseshengsel