Kistebeslag - fransk - rullet - kraftig - pakke med 10 eller 20 stk.

Bruksområde
  • Kistebeslag egnet for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • Rullet
  • Kraftig
Teknisk informasjon
  • Med naglet rustfri stålstift
  • Med forsenkede skruehull
  • Pakningsstørrelse - 10 eller 20 stk.
Gjennomføring (11)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)
Type
Stift
Skruehull
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse) Type Stift Skruehull Pakningsenhet Pris eksl. moms
38240x080125 120 x 30 x 2 mm Med forsenkede skruehull Messingstift, naglet 6 (Ø 4 mm) 20 stk.
NOK 342,00
(NOK 17,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x080132 140 x 35 x 2 mm Med forsenkede skruehull Messingstift, naglet 8 (Ø 4 mm) 20 stk.
NOK 349,00
(NOK 17,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x080156 160 x 35 x 2 mm Med forsenkede skruehull Messingstift, naglet 8 (Ø 4 mm) 20 stk.
NOK 375,00
(NOK 18,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x020619 160 x 35 x 2 mm Rustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440 Rustfri stålstift, naglet 8 (Ø 4 mm) 10 stk.
NOK 789,00
(NOK 78,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x080163 180 x 35 x 2 mm Med forsenkede skruehull Messingstift, naglet 8 (Ø 4 mm) 20 stk.
NOK 401,00
(NOK 20,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x080187 200 x 35 x 2 mm Med forsenkede skruehull Messingstift, naglet 8 (Ø 4 mm) 10 stk.
NOK 214,00
(NOK 21,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x020626 200 x 35 x 2 mm Rustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440 Rustfri stålstift, naglet 8 (Ø 4 mm) 10 stk.
NOK 924,00
(NOK 92,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x080194 250 x 38 x 2,5 mm Med forsenkede skruehull Messingstift, naglet 10 (Ø 5 mm) 10 stk.
NOK 322,00
(NOK 32,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x080217 300 x 38 x 2,5 mm Med forsenkede skruehull Messingstift, naglet 10 (Ø 5 mm) 10 stk.
NOK 359,00
(NOK 35,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x080231 400 x 40 x 3 mm Med forsenkede skruehull Messingstift, naglet 10 (Ø 5 mm) 10 stk.
NOK 510,00
(NOK 51,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x080248 500 x 40 x 3 mm Med forsenkede skruehull Messingstift, naglet 10 (Ø 5 mm) 10 stk.
NOK 766,00
(NOK 76,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Hengsel Vormann, Kistebeslag, Kistebeslag Vormann, Kistebeslag rullet, Kistebeslag fransk, Fransk kistebeslag, Kistebeslag med rustfri stålstift, Kistebeslag med forsenkede skruehull, Kistebeslag, 000028120Z Vormann, 000028140Z Vormann, 000028160Z Vormann, 010028160 Vormann, 000028180Z Vormann, 000028200Z Vormann, 010028200 Vormann, 000028250Z Vormann, 000028300Z Vormann, 000028400Z Vormann, 000028500Z Vormann, Vormann, Hengsler, Hengsel Vormann, Klaffhengsel, Kistehengsel, Lokkhengsel, Forbindelseshengsel