Koblingsbro - 11 mm endehylse og M5 gaffelsko - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Koblingsbro forhindrer inntrengning av luft og fuktighet, og gir dermed optimal korrosjonsbeskyttelse
Beskrivelse
  • gasstett krympforbindelse for endehylser og kabelsko
  • høy elektrisk ledningsevne og høy mekanisk tiltrekkingskraft
  • Den gasstette pressingen av endehylser og kabelsko sørger for optimal mekanisk og elektrisk kontakt, og dermed en langvarig og sikker forbindelse!
Teknisk informasjon
  • Lengde endehylse - 11 mm
  • Størrelse gaffelsko - M5
  • Farge - svart
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Tverrsnitt
Lengde
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Tverrsnitt Lengde Forpakningsenhet Pris eksl. moms
381219706125 6 mm² 125 mm 50 stk.
NOK 263,90
(NOK 5,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 29,90
381217197062 6 mm² 260 mm 50 stk.
NOK 400,30
(NOK 8,01 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 62,30
381217197063 6 mm² 350 mm 50 stk.
NOK 525,90
(NOK 10,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 83,90
381217197101 10 mm² 125 mm 25 stk.
NOK 238,80
(NOK 9,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 24,80
381217197102 10 mm² 260 mm 25 stk.
NOK 324,60
(NOK 12,98 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 51,60
381217197103 10 mm² 360 mm 25 stk.
NOK 459,40
(NOK 18,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 69,40
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Gaffelkabelsko, Koblingsbro, Koblingsbroer, Gaffelsko, Koblingsbroer