Koblingsledd - Skruelås for kjetting - galvanisert - Ø 4 til 10 mm - pris per pakkenhet

Bruksområde
  • Koblingsleddene er egnet for sammenkobling av kjetting.
Beskrivelse
  • Koblingsleddene er galvaniserte.
Teknisk informasjon
  • Diameter - 4 mm til 10 mm
  • Åpning - 5 mm til 12 mm
  • Innvendig lengde - 29 til 69 mm
  • Maks. bæreevne - 75 kg til 450 kg
Pris per pakkenhet
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Ø
Åpning
Innvendig lengde
Maks. bæreevne ca.
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 906784003209
Utføring
Ø4 mm
Åpning5 mm
Innvendig lengde29 mm
Maks. bæreevne ca.75 kg
VE100 stk.
NOK 976,00
(NOK 9,76 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906784003216
Utføring
Ø5 mm
Åpning6,5 mm
Innvendig lengde39 mm
Maks. bæreevne ca.110 kg
VE100 stk.
NOK 1.170,00
(NOK 11,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906784003223
Utføring
ØHurtiglenker - kjedeskruekobling - galvanisert - Ø 6 mm - åpning 7,5 mm - 100 stk per enhet - pris per enhet
Åpning
Innvendig lengde
Maks. bæreevne ca.
VE
NOK 1.460,00
(NOK 14,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906784003230
Utføring
Ø7 mm
Åpning8 mm
Innvendig lengde54 mm
Maks. bæreevne ca.200 kg
VE50 stk.
NOK 1.060,00
(NOK 21,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906784003247
Utføring
Ø8 mm
Åpning10 mm
Innvendig lengde60 mm
Maks. bæreevne ca.300 kg
VE50 stk.
NOK 1.300,00
(NOK 26,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger
totalt anmeldelser
5.0 fra 5.0 stjerner / 1 Kritikken
Bewertungsübersicht
5 stjerners
(1)
4 stjerners
(0)
3 stjerners
(0)
2 stjerners
(0)
1 stjerners
(0)
Mest positiv vurdering vs. kritisk gjennomgang
Bernd Weber
Super
Kunde meninger
Bernd Weber
09.07.2014
Super
søkeord: koblingsledd, koblingsledd, kjettingfeste, kjettingkobling, skruelås for kjetting, kjettingtilbehør, kjettingtilbehør, koblingsledd, koblingsledd, Strammer for ståltau, \n