Koblingsledd - Skruelås for kjetting - galvanisert - Ø 4 til 10 mm - pris per pakkenhet

Bruksområde
  • Koblingsleddene er egnet for sammenkobling av kjetting.
Beskrivelse
  • Koblingsleddene er galvaniserte.
Teknisk informasjon
  • Diameter - 4 mm til 10 mm
  • Åpning - 5 mm til 12 mm
  • Innvendig lengde - 29 til 69 mm
  • Maks. bæreevne - 75 kg til 450 kg
Pris per pakkenhet
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Ø
Åpning
Innvendig lengde
Maks. bæreevne ca.
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Ø Åpning Innvendig lengde Maks. bæreevne ca. VE Pris eksl. moms
906784003209 4 mm 5 mm 29 mm 75 kg 100 stk.
NOK 976,00
(NOK 9,76 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
906784003216 5 mm 6,5 mm 39 mm 110 kg 100 stk.
NOK 1.170,00
(NOK 11,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
906784003223 Hurtiglenker - kjedeskruekobling - galvanisert - Ø 6 mm - åpning 7,5 mm - 100 stk per enhet - pris per enhet
NOK 1.460,00
(NOK 14,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
906784003230 7 mm 8 mm 54 mm 200 kg 50 stk.
NOK 1.060,00
(NOK 21,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
906784003247 8 mm 10 mm 60 mm 300 kg 50 stk.
NOK 1.300,00
(NOK 26,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger
totalt anmeldelser
5.0 fra 5.0 stjerner / 1 Kritikken
Bewertungsübersicht
5 stjerners
(1)
4 stjerners
(0)
3 stjerners
(0)
2 stjerners
(0)
1 stjerners
(0)
Mest positiv vurdering vs. kritisk gjennomgang
Bernd Weber
Super
Kunde meninger
Bernd Weber
09.07.2014
Super
søkeord: koblingsledd, koblingsledd, kjettingfeste, kjettingkobling, skruelås for kjetting, kjettingtilbehør, kjettingtilbehør, koblingsledd, koblingsledd, Strammer for ståltau, \n