Koblingsplate - forsenkede hull - pris per forpakning

Bruksområde
  • Koblingsplaten er egnet for bruk i industri, håndverk og hobbyformål.
Beskrivelse
  • Koblingsplaten er utstyrt med forsenkede hull.
Teknisk informasjon
  • Materialtykkelse - 2 mm
  • Pris per forpakning
Gjennomføring (10)
avgrensning utvalg
Type
Lengde x bredde
Antall skruer
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Type Lengde x bredde Antall skruer VE Pris eksl. moms
38245x200486 galvanisert 40 x 15 mm 2 (Ø 3 mm) 100 stk.
NOK 329,00
(NOK 3,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200509 galvanisert 45 x 15 mm 2 (Ø 3 mm) 100 stk.
NOK 329,00
(NOK 3,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200523 galvanisert 55 x 15 mm 2 (Ø 3,5 mm) 100 stk.
NOK 329,00
(NOK 3,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200547 galvanisert 75 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 100 stk.
NOK 395,00
(NOK 3,95 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200561 galvanisert 96 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 100 stk.
NOK 461,00
(NOK 4,61 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200585 galvanisert 116 x 18 mm 4 (Ø 3,5 mm) 100 stk.
NOK 493,00
(NOK 4,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200608 galvanisert 196 x 20 mm 4 (Ø 4 mm) 100 stk.
NOK 757,00
(NOK 7,57 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x202091 galvanisert 76 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 80 stk. (10 x 8 stk.), i PROFI-PAKKE
NOK 250,00
(NOK 3,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x202107 galvanisert 96 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 80 stk. (10 x 8 stk.), i PROFI-PAKKE
NOK 342,00
(NOK 4,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x180177 Rustfritt stål (V2A) 100 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk.
NOK 674,00
(NOK 13,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Koblingsplate, Koblingsplate, Koblingsplater, Koblingsplate Vormann, Koblingsplate forsenkede hull, Koblingsplate galvanisert, Koblingsplate rustfritt stål, Koblingsplate rustfritt stål, 000183040Z Vormann, 000183050Z Vormann, 000183060Z Vormann, 000183080Z Vormann, 000183100Z Vormann, 000183120Z Vormann, 000183200Z Vormann, 000183080ZP Vormann, 000183100ZP Vormann, 010183100 Vormann, Vormann, Flatbeslag, Platebeslag, Koblingsplate, Flatt stålbeslag, Koblingsplate